Recenzované: 5. júla 2019

Stravili sme par dni v Kupeloch Bojnice. Byvali sme v Lysci. KD je pekny, cisty, nabytok v izbach a kupelna neposobili moderne, mozno pred 15 rokmi. Ale izby boli ciste, utulne. Stravovanie v pohode. Na ranajky by som mozno odporucila viac moznosti sladkeho peciva, ale dalo sa z coho vyberat. Kupele su krasne, da sa poprechadzat. Posediet v prijemnej kaviarni. Je tu vela moznosti vyzitia. Zamok, ZOO, mestecko... Usporaduvaju sa rozne eventy. Bazeny a procedury su super.

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi Evulienka2014.
Recenzované: 7. júna 2019

Hotel, okolie hotela, park, kuchyňa - všetko je výborné. Chcem však pochváliť personál, ktorý sa o toto všetko stará. Zamestnaci kúpeľov sú vysoko profesionálni, sú milí, vždy ochotní pomôcť a to aj nad rámec ich povinností. Usmievajú sa a šíria pohodu. Ak niečo potrebujem tak “nedá sa” som nepočul. Snažia sa nájsť riešenie, aby som sa ako hosť cítil výborne. Do hotela Lysec chodím aj kvôli týmto milým ľuďom.

Tip na izbu: V lete izba do svahu, v zime do parku :)
Dátum pobytu: jún 2019
67  Poďakujte používateľovi Radovan_SVK.
Recenzované: 23. mája 2019

Hotel je naozaj pekný a prostredie kúpeľov krásne. Čo nás však hneď pri príchode odradilo bola pracovníčka na recepcii. Blondínka v okuliaroch bola neuveriteľne odmeraná a neochota z nej priam sršala. Ďalšie nemilé prekvapenie nás čakalo na izbe. Prístelka bola v podobe rozťahovacieho kresla, ktoré bolo široké asi 60cm a polorozpadnuté. No a bonbónik bola strava. Priateľka má bezlepkovú stravu no škoda, že som to neodfotil lebo to LEČO plávajúce vo vode so zemiakmi na večeru v hodnote 10€ stálo za všetko a ostatná strava bola na tom podobne. Personál žiadny úsmev nič navyše, len si odrobiť prácu a ísť domov, s poznámkami typu " tam máte aj ovocie ale pre každého iba jeden kus" Wellnes bol pekný aj sauny aj bazény len zasa nám dotyčná pani na recepcii bola to tá istá podľa hlasu zabudla povedať, že dcéra, ktorá je ZŤP sa tam nijako nedostane lebo sú tam schody. Samozrejme o tom, že dcéra je na vozíku vedela lebo sme pobyt riešili cez telefón a vyslovene sme žiadali bezbariérovú izbu. Ale z jej strany už nepadla ani zmienka o tom, že síce budete mať pobyt relax, so vstupmi do wellnesu ale aj tak sa tam s ňou nedostanete. A keď sme teda po príchode a zistení skutočnosti žiadali nech nám dá pre dcéru cenu bez wellnesu mala s tým obrovský problém. S výhovorkami, že to sa Vám neoplatí, tam je minimálny rozdiel a podobne no a nakoniec sme sa ten cenový rozdiel ani nedozvedeli. Toto všetko nás stálo od piatka obeda do nedele rána s plnou penziou 2x raňajky, 2x obed a 2x večera, hodinovým vstupom do saunového sveta ( s poznámkou sledujte si čas lebo po prekročení hodiny budete za každú minútu doplácať) a neobmedzeného do bazénov a posilovne pre tri osoby 450€. Takže si myslím že celkom dosť. Nakoľko chodíme do kúpeľov aj inde na Slovensku vieme to porovnať napríklad s takými Trenčianskymi Teplicami je to NEPOROVNATEĽNÉ. Takže ono to chce naozaj málo len aby boli zamestnanci milí, ústretoví, príjemní a hlavne ochotní a všetko by bolo v poriadku. Ale za týchto okolností ako som ja zažil v LD LYSEC pobyt tam neodporúčam a ja tam už moje peniaze utrácať v budúcnosti nemienim.
Michal z Bratislavy

Dátum pobytu: máj 2019
Poďakujte používateľovi michalb1977.
Recenzované: 29. mája 2018

Hotel si roky drží kvalitu ubytovania a služieb. Izby sú čisté, veľmi pekne zariadené, denne dôkladne upratované. To isté platí aj pre ostatné priestory. Personál sa o hotel stará ukážkovo. V tesnom susedstve hotela bol pristavaný nový liečebný komplex, v ktorom, okrem iného majú byť aplikované rašelinové zábaly. Jednoducho špička.
Strava je prvotriedna. Bohaté raňajky, kde si každý! nájde to svoje obľúbené. Obedy a večere - výber z piatich, šiestich jedál. Jedlá sú výboné, chutne pripravené a vkusne servírované. Team, čo priprvuje jedlo stravu je výnimočný. A tak isto personál v jedálni. Dámy stále úsmev na tvári, pekne upravené a vždy milé.

Okolie hotela je výstavné. Špičkoví záhradní architekti a ľudia čo milujú záhrady a preto je park tak krásny.

Čo sa týka ľudí, čo sa starajú o rehabilitáciu hostí. Opäť úžasné, neustále ochotníé pomôcť, úsmev na tvári. Som presvedčený, že patria medyi špičku v kúpelníctve. Viem porovnať.

Bojnice sú jenoducho špička v kúpeľníctve. A ako som poznamenal minule, majiteovi klobúk dole. Stará sa a neustále investuje do rozvoja kúpelníctva.

Tip na izbu: Všetky izby sú špičkové. V lete odporúčam izby smerom k zámku. Nie je tam tak teplo.
Dátum pobytu: máj 2018
27  Poďakujte používateľovi Radovan_SVK.
Recenzované: 21. januára 2018

Do Bojnic sa velmi rada vraciam,bud ako pacient na kupelnu liecbu,alebo na wellness relax. Aj v tomto roku v januari som navstivila LD Lysec.Celkovo som v kupeloch bola uz trinasty krat,co svedci o tom,ze spokojnost je v plnej miere,komfortne ubytovanie,mily personal,ucinne procedry.Musim podotknut,ze zivot v kupeloch nezastal.Stale nieco nove pre pacienta pribudne,je co obdivovat,teda to,ze kupele napreduju,dokazuje
aj navstevnost.Tesim sa,ked sa vratim a budem moct opat porobit fotogafie a porovnavat ich s minulostou.Prajem Vam spokojnych navstevnikov,aspon takych ako som prave ja :-).

Dátum pobytu: január 2018
  • Typ výletu: Cestoval/a sólo