Zrecenzované: 9. júla 2017

Krásne ubytovanie, výborná kuchyňa, čistota, prostredie, personál...jednoducho všetko super. Nie je tu síce wellnes, ale 3 minútky chôdze a ste v kúpeľoch. My sme si naplánovali aj rôzne výlety, ale vôbec sa nám nechcelo opúšťať tento raj. Ak si budeme opäť plánovať nejaký pobyt v tejto oblasti, tak určite pôjdeme sem :)

Tip na izbu: My sme mali izbu dole, s teraskou do záhrady a dcéra na poschodí.
  • Termín ubytovania: júl 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi AnnaM16230.
Zrecenzované: 12. mája 2017

Čistý zrekonštruovaný rodinný penzión s komfortnými izbami, a veľmi osobným prístupom personálu a aj majiteľa hotela. Môžem všetkým len odporučiť. Čistota izieb ako aj chutné a bohaté raňajky nám poskytli kvalitný štart pri putovaní za nádherami Bojníc :)

• Termín ubytovania: máj 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi KikiBASR.
Zrecenzované: 12. apríla 2017 cez mobilné zariadenie

Veľmi prijemne ubytovanie, útulne a čisté izby, bohaté raňajky, milý personál. K areálu patrí pekná záhrada, ideálne na relax a kávičku. Večeru odporúčam dať si v meste. Do centra cez kúpeľný park, ideálna prechádzka .

Termín ubytovania: apríl 2017, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi L9450GKmonikam.
Zrecenzované: 30. decembra 2016

Super vybavený penzión, čisté a útulné izby. Naša mala terasu priamo v krásnej záhrade s jazierkom a posedením v altánku. Strava perfektná a kvalitné potraviny. Pôvodne sme mali zakúpený pobyt v hoteli Regia, ale vzhľadom k tomu, aká bola realita oproti opisu v reklame, sme sa ani neubytovali. A urobili sme dobre. Penzión Termál nás nesklamal. Práve naopak. Odporúčam!!

• Termín ubytovania: apríl 2016, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi livia_fatinova.
Zrecenzované: 28. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Ide o penzión na konci Bojnic. Ubytovanie sme mali v apartmáne a bolo super. Co sa týka stravy mali sme raňajky podávané formou švédskych stolov. Ponuka bola vynikajúca. Penzión je pekny a čistí. Penzión je vzdialený od centra mesta 1,4 km a na kúpalisko je 1,1 km.

Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) s rodinou
2  Poďakujte používateľovi mreal2015.