Recenzované: 6. februára 2018

V Bojnickom vínnom dome sme si spravili romantický víkend bez detičiek. neviem čo dodať. skvelá strava, príjemný a ochotný personál o vírivke masážach a vínku ani nehovorím. no najkrajší bol výhľad z okna rovno na bojnický zámok. Pobyt sme si super užili a myslím že sa aj vrátime...

Tip na izbu: výhľad priamo na bojnický zámok
Dátum pobytu: február 2018
Poďakujte používateľovi MarekR989.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Michal L, Majiteľ v zariadení Hotel Bojnický Vínny dom.Zodpovedané: 28. februára 2018

Mily Marek R,

ďakujeme pekne za recenziu. Sme radi, že bolo všetko k vašej spokojnosti. Tešíme sa na najbližšie stretnutie.

Michal Lekyr
majiteľ

Recenzované: 8. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Prvy decembrovy vikend som s priatelmi navstivil Hotel Bojnicky vinny dom.
Slavnostna vecera v degustacnom saloniku bola fantasticka. Tiez vina produkovane samotnym majitelom panom Lekyrom, ktory bol aj velmi prijemnym hostitelom. Odporucam ochutnat najma alibernety. Ubytovanie a ochotny personal hotela tiez znesie znamky najvyssej kvality.

Michal

Dátum pobytu: december 2017
Poďakujte používateľovi MichalT415.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Michal L, Owner v zariadení Hotel Bojnický Vínny dom.Zodpovedané: 11. januára 2018

Veľmi si vážime Váš príspevok a sme radi, že sme vyhoveli Vašim požiadavkám. Neustále sa snažíme naše služby skvalitňovať a aj na rok 2018 pripravujeme rôzne novinky, prosím sledujte náš web a facebook.

Recenzované: 19. októbra 2017

Ďakujeme personálu tohto krásneho hotelíka za nádherný pobyt. Cítili sme sa u vás super, ja i moja mamička. Mali sme špeciálny pobyt na 4 noci, v rámci neho sme si vychutnali jakuzzi, vínny kúpeľ, masáž, večeru s degustáciou vínka a výkladom vynikajúceho pána someliéra... Vínko, strava, prístup personálu, izba Kabernet s nádherným výhľadom na Bojnický zámok, prostredie...úplne všetko bolo super. Ešte aj nádherné jesenné ale slnečné a teplé babie leto nám vyšlo, no krása! Bojnický vínny dom len odporúčame, my sme boli veľmi spokojné.

Tip na izbu: izba Kabernet a asi minimálne 4 ďalšie má nádherný výhľad na Bojnický zámok
Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi katkap65.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Michal L, Majiteľ v zariadení Hotel Bojnický Vínny dom.Zodpovedané: 23. októbra 2017

Milá Katka P,

dakujeme velmi pekne za recenziu. Veľmi nás potešili Vaše milé slová, sme naozaj veľmi radi, že ste boli také spokojné. Radi na vás spomíname, lebo ste boli veľmi milé a príjemné. Budeme sa tešiť na Vašu najbližšiu návštevu....prajeme len to najlepšie.

S pozdravom,
Michal Lekýr

Recenzované: 6. septembra 2017

V Bojniciach sme boli na krátkom výlete na jednu noc, hotel je priamo v centre, majú vlastné parkovanie(ktoré nie je v cene ubytovania). Napriek tomu je to malý útulný, tichý hotelík zariadený v historickom štýle, ale zároveň sú v nom moderné prvky
(TV,Air Cond.,trezor) takže sa necítite ako v múzeu. Personál ochotní, úslužní. Skúsili sme aj vírivku(sauna nebola vyhriata, lebo sme sa nenahlásili dopredu). Môžem len odporučiť a bonus je,že ste tam úplne sami, takže máte absolútne súkromie. Wellnes je vlastne samostatný apartmán, kde máte obývačku, vedľa je vírivka(oceňujem že nie je plastová), sauna, sprchovací kút. Raňajky sú vo forme švédskych stolov a výber teplých raňajok a la carte. Káva tiež na objednávku podľa vlastného výberu.
Tento pobyt hodnotím ako vynikajúci, môžem len odporúčať.

Tip na izbu: Dá sa vybrať izba do ulice a na tichú opačnú stranu
Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi Navigator660029.

Milá Kristínka P,

dakujeme velmi pekne za recenziu. Veľmi nás potešili Vaše milé slová, sme naozaj veľmi radi, že ste boli takí spokojní. Budeme sa tešiť na Vašu najbližšiu návštevu....prajeme len to najlepšie.

S pozdravom,
Michal Lekýr

Recenzované: 21. augusta 2017

Krásny predĺžený víkend s manželkou. Uvoľňujúca masáž v kombinácii s príjemným kúpeľom. Výnimočný prístup personálu. Vynikajúci výber vín. Charizmatický, úprimný a veľmi priateľský majiteľ. Zariadenie hotelu a izieb vkusne skombinované.

Tip na izbu: izba č.26, výhľad na Bojnický zámok
Dátum pobytu: august 2017
Poďakujte používateľovi marinamraz.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Michal L, Propietario v zariadení Hotel Bojnický Vínny dom.Zodpovedané: 26. augusta 2017

Mila marinamraz,

Ďakujeme pekne za Vašu recenziu, veľmi si to vážime.
Prajeme len to najlepšie a tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu.

S úctou,
Michal Lekyr