Recenzované: 25. júla 2017

Velmi velmi velmi zle. Ta stara arogantna a od sameho zaciatku nas*ata pani na recepcii nevestila nic dobre. Je si urcite vedoma, ze nik iny by taku robotu robit nechcel a preto ju nemozu vyhodit, alebo je to pribuzna majitelov a preto moze mat taky neprofesionalny pristup. Mala by si uvedomit, ze pracuje v oblasti poskytujucej sluzby... Teraz k izbe: vosli sme dnu a myslela som, ze sa stala nejaka chyba a zabudli nam upratat-totalny neporiadok, cudzie vlasy po zemi, v kutoch prach a spina, omrvinky..otrasne. Nebolo tam vysavane minimalne niekolko mesiacov. Ked som na to upozornila recepciu, spominana pani mi len odvrkla, ze pokojske uz sli domov a ze ona sa na to pojde pozriet a ze teda nemusim cakat a stat na recepcii..Ok, ved som ju musela predsa strasne vyrusovat. Mala som sto chuti jej povedat, ze pozriet sa nestaci a nech to tam povysava..ale zahryzla som si do jayzka, nechcela som si kazit pobyt. Strava totalne priemerna, presolena. Do wellnessu sme sa bali ist, ktovie ako casto a ci vobec to tam cistia. Suma sumarum: Trojhviezdickovy hotel? HAHAHAHAHAHAHA!!! Uz nikdy viac a neodporucam nikomu.

• Termín ubytovania: jún 2017, cestoval(a) s rodinou
1  Poďakujte používateľovi Kristina V.
Recenzované: 27. apríla 2017

Naozaj nechápem recenzie typu - "katastrofa" alebo "nikdy viac". Je to hotel presne na úrovni troch hviezdičiek, slušný, čistý a ak to niekomu nestačí, nech sa ide ubytovať do luxusného tatranského hotela Kempinski za 200, -€ deň/osoba. Z mojej strany úplná spokojnosť a nemám problém prísť sem kedykoľvek. Čakala nás slušná, čistá a pripravená izba. Chutné jedlo, na úrovni 3-hviezd. hotela. Hladní sme ani raz neodišli, bolo z čoho vyberať. Pestré raňajky - sladké alebo slané, káva, čaj. Na večeru výber z 5-tich druhov jedál. Inak jedlo je to posledné, čo by som riešila, keďže tu nejdem jesť, ale oddýchnuť si. To, že stoly v jedálni sú očíslované číslom izby, na ktorej ste ubytovaní..., prečo by mi taká nepodstatnosť mala vadiť, je to ich spôsob a systém, podľa ktorého majú prehľad o ubytovaných hosťoch, tak sa im predsa prispôsobím. Milý, ochotný a ústretový personál či už po telefonickej alebo osobnej komunikácii. Takže ja odporúčam.

• Termín ubytovania: apríl 2017, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi andreagardosikova.
Recenzované: 23. apríla 2017

Ak nemáte veľké nároky na ubytovanie a máte možnosť kúpiť ubytovanie za výhodnú cenu, prižmúrte oči a budete spokojní.

Za neobvyklé považujem nutnosť sedieť na pridelenom mieste. Strava jednoduchá, konzumovateľná, pre nenáročných.

Prístup personálu neprofesionálny.

Výhľad na Bojnický zámok sme mali cez zarosené okno (okno bolo zarosené v medziokennom priestore).

Výhodou je poloha hotela. Blízko do mesta aj do kúpeľov - Máj.

Poďakujte používateľovi PeterHolubek.
Recenzované: 18. apríla 2017

Zle,zle,zle,veľké sklamanie,krásna príroda,skoda.Welnes.....Mala vírivka,na druhý deň nefungovala,sauna,Janov sľubovaný kúpeľ v nedohľadne,izby maličké bez balkóna,pobyt z deťmi....Neviem si to ani predstaviť,Večera..Hrozné,raňajky.. Záleží od kuchára,dva dni o ničom,dva dni pekne naservírované tácky,ešte som sa z takými službami nestretla,v trojhviezdičkovom hoteli,nezaslúži si ani jednu,nikdy viac

• Termín ubytovania: apríl 2017, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi VieraC16.
Recenzované: 30. decembra 2016

Pobyt v tomto hoteli som zakúpila ako narodeninový darček na základe prezentácie na internete. Skutočnosť však bola ďaleko vzdialená od prezentácie...Hotel ako taký spolu so službami ktoré ponúkajú zaspali dobu niekde v roku 1980. Na recepcii si vás najprv 10 minút nevšimnú, nakoľko pracovníčky medzi sebou preberali asi dôležité veci...Potom sa dostanete do izby v ktorej sa veľmi dlho neupravoval o špine a plesní v kúpeľni ani nehovorím. Teplá voda je asi luxus a ako bonus je výhľad na Bojnický zámok prekrytý žeriavom z vedľajšej stavby..To, že v lampe namiesto 3 bola iba 1 funkčná žiarovka ani nehovorím. Postele preležané a ani posteľná bielizeň nebola úplne v poriadku. Strava rovnako katastrofa. Pridelia vám stôl kde musíte sedieť celý pobyt niekedy aj s cudzími ľuďmi. V hoteli napokon bola ubytovaná moja sestra aj s dcérou, nakoľko nechcela aby už zaplatený pobyt prepadol. Ale určite treba pred zakúpením pobytu čítať recenzie!!! Ja som sa už poučila.

Termín ubytovania: apríl 2016
3  Poďakujte používateľovi livia_fatinova.