Hotel Regia Damona
  • Bazén
Hotel Kaskada(Bojnice)
  • Bazén
Zrecenzované: 18. apríla 2017

Zle,zle,zle,veľké sklamanie,krásna príroda,skoda.Welnes.....Mala vírivka,na druhý deň nefungovala,sauna,Janov sľubovaný kúpeľ v nedohľadne,izby maličké bez balkóna,pobyt z deťmi....Neviem si to ani predstaviť,Večera..Hrozné,raňajky.. Záleží od kuchára,dva dni o ničom,dva dni pekne naservírované tácky,ešte som sa z takými službami nestretla,v trojhviezdičkovom hoteli,nezaslúži si ani jednu,nikdy viac

• Termín ubytovania: apríl 2017, cestoval(a) v páre
1  Poďakujte používateľovi Viera C.
Zrecenzované: 30. decembra 2016

Pobyt v tomto hoteli som zakúpila ako narodeninový darček na základe prezentácie na internete. Skutočnosť však bola ďaleko vzdialená od prezentácie...Hotel ako taký spolu so službami ktoré ponúkajú zaspali dobu niekde v roku 1980. Na recepcii si vás najprv 10 minút nevšimnú, nakoľko pracovníčky medzi sebou preberali asi dôležité veci...Potom sa dostanete do izby v ktorej sa veľmi dlho neupravoval o špine a plesní v kúpeľni ani nehovorím. Teplá voda je asi luxus a ako bonus je výhľad na Bojnický zámok prekrytý žeriavom z vedľajšej stavby..To, že v lampe namiesto 3 bola iba 1 funkčná žiarovka ani nehovorím. Postele preležané a ani posteľná bielizeň nebola úplne v poriadku. Strava rovnako katastrofa. Pridelia vám stôl kde musíte sedieť celý pobyt niekedy aj s cudzími ľuďmi. V hoteli napokon bola ubytovaná moja sestra aj s dcérou, nakoľko nechcela aby už zaplatený pobyt prepadol. Ale určite treba pred zakúpením pobytu čítať recenzie!!! Ja som sa už poučila.

Termín ubytovania: apríl 2016
2  Poďakujte používateľovi livia_fatinova.
Zrecenzované: 10. decembra 2016 cez mobilné zariadenie

Nulovy standard, katastrofalny "hotel", toto si dve hviezdicky asi vysulozili. Personal splnali vsetky protiklady proklientskeho spravania. Mali sme zakupeny pobyt (darcek) tak sme tomu dali sancu ale bola to chyba. Po prvom dni sme predcasne odisli, nedali nam danovy doklad, danovakov na nich. Na veceru sme nedostali zaplatenu polievku lebo citujem "uz nieje" , tych negativnych skusenosti za par hodin bolo nehorazne vela, tomu normalny clovek ani neuveri, az som mal pocit ze to nemohla byt nahoda ze bolo uplne vsetko zle ale ucelovo nastavene aby clovek z tohto chlievu odchadzal znechuteny. Chliev ma vsak vybornu polohu, hned vedla hotela vyrastaju apartmanove domy, pevne verim v konkurenciu aby tento pristresok zatvorili. Naozaj neodporucam.

Termín ubytovania: november 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Paťo J.
Zrecenzované: 6. novembra 2016

Co sa tyka tohoto hotela, je to v podstate ako zly sen. Ranajky co sa tyka vyberu relativne ubohe. Vyniest pohar mimo jedalen, je hrube porusenie. To, ze sme si vyberali den dopredu co na obed, nam pri ranajkach zamietli a dali nam na vyber z 2 jedal. Na veceru, takisto z dvoch. V podstate hotel riadeny prikazmi a zakazmi. Co sa tyka strazeneho parkoviska, posudte podla foto (Ano, je to plysak). Tento hotel je, ze 2 hviezdy a tru tretiu ziskali neviem ako. Radsej do ineho hotela doporucim. Bez zlavy ani neodporucam sem ist...

• Termín ubytovania: november 2016, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi Kristián Š.
Zrecenzované: 15. septembra 2016

Pri nástupe izba nebola pripravená na užívanie, špina, prach, prikrývka z krvavými
flakmy na prístelke. Izba zariadená ako v socializme, mala telka od starej mamy,videli sme len tmu v telke a ovládač sem tam funkčný. Lieky ktoré užívam som potrebovala uložiť do chladničky, no miesto pod televíznym stolom ktoré je určené pre malú chladničku bola prázdna diera.
Postele hrozné, paplony a vankúše staré fuuuuuuj, hrozné, všetko pokazené, dvere na skrine mi ostali v rukách, V kúpelne sprcha špinavá, WC stále pretekalo a umývadlo na ruky to sa nedalo ani opláchnuť..
Reštaurácia je špinavá, strava hrozná, káva patok viac krát prevarený sos z kávy.
Takže sme pili len zafarbenú vodu, akože džus :( vajíčka na tvrdo uverené boli polomäkké, Všetko zlééééé. Večere , treba vymeniť kuchára alebo šéfa kto to riadi, prihoreté a slané polievky, zemiaky a mäso ...nič tomu sa nedá poriadne vyjadriť.
Pán riaditeľ by sa mal zamyslieť a veľa toho zmenit, alebo nech to neprevádzkuje......
Na Wellness sme radšej nešli...fúj.
Čudujem sa že ešte nezatvorili hotel z hygieny.
Celkový dojem katastrofálny, neochotný personál, ktorý sa priamo pred recepciou vykecávam, a až po vyzvaní sa venoval hosťom, vôbec to nepridalo na hodnote. HODNOTÍM VEĽMI ZLE. Bojnice boli krásne, a ak sa tam vrátim, radšej zainvestujem viac do ubytovania. Radšej nejaký rodinný penziónik, podobných je tam dostatok.Tento hotel už nikdy viac.

• Termín ubytovania: september 2016, cestoval(a) v páre
4  Poďakujte používateľovi _ixinka_st.