Bojnice

Recenzia Alej

Alej
Na pozícii č. 3 spomedzi 27 Reštaurácie v Bojniciach
Zrecenzované: 16. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu sme vybrali na základe recenzií. Veľmi milý podnik, s terasou, no zdalo sa mi že dnu je dosť malo miesta, neviem či v zime dôkazu vykryť množstvo zákazníkov.
Jedlo bolo pekne na pohľad, aj chutné.
Veľmi sa nám páčila otvorená kuchyňa, kde sme mohli pozorovať kuchárov pri práci.

Poďakujte používateľovi denisazemko.

Zrecenzované: 4. septembra 2019

vynikajúca obsluha, jedlo bolo famózne aj čo sa týka estetike na tanieroch, vrelo doporučujem všetkým návštevníkom Bojníc

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi volarka.
Zrecenzované: 25. augusta 2019

Do Aleje sa vždy rada vrátim. Túto reštauráciu odporúčam aj svojim priateľom a známym. Dôvod je jednoduchý, teda, je ich niekoľko: veľmi chutné jedlo, ako doma. Z poctivých surovín, dobre dochutené. Príjemné prostredie. Príjemný personál, vzorom je asi pán majiteľ, ktorý si nájde čas a prehodí s hosťami pár slov. Za mňa to najlepšie, čo Bojnice ponúkajú! Som rada, že si držia úroveň! Prajem veľa spokojných zákazníkov a teším sa na ďalšiu návštevu!

1  Poďakujte používateľovi Eschi E.
Zrecenzované: 4. augusta 2019

Prišlo mi trochu drahé dať za halušky cca 7,50€, ale boli vynikajúce, domácky veľmi zemiakový štýl zaliate farmárskou bryndzou. Veľmi zaujímavé steaky, sous vide atď... Je to perfektný koncept, ktorý si ale cenovo zrejme pýta daň za hlavné námestie v Bojniciach. Na jednej strane to chápem, na druhej je to škoda, lebo jedlá sú všetky cca 10+. Na tretej strane :) je to oproti nekvalitným zdieračom turistov jedna z top možností :)

Poďakujte používateľovi Kchkt.
Zrecenzované: 13. júla 2019

Prijemne prostredie, skvelý výber jedál a nápojov, cozy place to to visit and stay for a drink or meal, rýchla a mila obsluha a hlavne CHUTNÉ JEDLO :)

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi Lena M.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Alej, si pozreli aj

Opatovce nad Nitrou, Trenčiansky kraj

Bojnice, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Alej? Podeľte sa o svoje zážitky!