“Lokálny nadpriemer”

Panský pivovar Bojnice
Na pozícii č. 3 spomedzi 19 Reštaurácie v Bojniciach
Opis: Family restaurant with typical homemade dishes. The restaurant uses meat in a bio quality and we use for our meals local ingredients. The restaurant will start soon with its own microbrewery.
Zrecenzované: 9. júna 2017

+ ukážková obsluha
+ príjemné prostredie
+ výber jedál

- jedlo mierne sklamalo, ale možno mal kuchár iba zlý deň. Konkrétne - plnka palaciniek nevýrazná a maso v burgeri príliš prepečené, slanina na niektorých miestach spálena až tak, že ju bolo nutné vybrať a celkovo príliš presolené. Caesar šalát skvelý, polievka v poriadku i keď chuťovo menej výrazná. Pre objektívnejšie hodnotenie by bolo potrebné skúsiť aspoň ešte raz.

Poďakujte používateľovi stereus.
Napísať recenziu
K dispozícii sú novšie recenzie lokality Panský pivovar Bojnice
Prezrite si najnovšie recenzie

Zrecenzované: 9. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Velmi pekná a čistá piváreň. Veľký vyber z druhov piva. Jedálny lístok je rovnako bohatý na jedla k pivu, ale aj tradične/bežne jedla. Ceny su vyvážené ku kvalite podniku.
Kvalita jedla mohla byt vyššia.
Vina majú kvalitne a dokonca aj rozlievané.
Servis 100%, rýchla, milá, zorientovana, šikovná! Pri otázke ohľadne kvality jedla bola situácia vyriešená po konzultácii s kuchárom.
Je možnosť výberu sedenia v interiéry alebo na terase.
Piváreň situovaná v centre Bojníc pri pešej zóne.
Určite odporúčam!

1  Poďakujte používateľovi Martin_Martin_SR.
Zrecenzované: 1. mája 2017

je tu predĺžený víkend, počasie sa umúdrilo a Bojnice sú plné turistov.
Závítali ste už do "Pánskeho pivovaru" v Bojniciach? Dať niečo pod zub a zapiť to zlatým mokom. Je to super predstava a v "Pánskom pivovare" v Bojniciach Vám plne vídu v ústrety. Vynikajúce jedlo, a to pivko každý podľa chuti z malých pivovarov. Vynikajúce. Napriek tomu že je plno, veľmi sa snažia aby zákazník dostal jedlo aj nápoj v čo najkratšom čase. Takže ak sa Vám páčia Bojnice a potrebujete osvieženie, "Pánsky pivovar" tam stojí a je Vám k dispozícii. My sme vždy spokojní....:)

Poďakujte používateľovi Eva O.
Zrecenzované: 1. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Počas návštevy Bojníc sme dostali typ na dobrú reštauráciu. Problém s miestom nebol problém, takže sme zasadli a takmer ihneď prišla obsluha. Jedlo bolo chutné, príjemná obsluha, čisté toalety a tak nám nevadili ani vyššie ceny.

Poďakujte používateľovi jozefSK.
Zrecenzované: 4. apríla 2017

Po príchode sme mali záujem sa najesť. Rýchlo nás to prešlo. Obsluhujúca dievčinka zjavne nevie kde je sever. Bol tam postarší kolega, zjavne skúsenejší. Niečo také, ako poradiť aspoň v otázke výberu piva, nad sily personálu. Pri pokuse zaplatiť, nechceli sme byť odporní, ako vedľajší pár, ktorý odišiel bez platenia a vystátia si radu na zaplatenie sme šťastne odišli. Ceny premrštené ako v Bojniciach.

Poďakujte používateľovi peter296716.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Panský P, Manažér v zariadení Panský pivovar Bojnice.Zodpovedané: 7. apríla 2017

Dobrý deň,

ďakujeme pekne za Vašu reakciu a radi by sme sa k vzniknutým situáciam vyjadrili tiež. Podľa Vášho opisu predpokladáme, že ste boli u nás v sobotu 1.4. Obsluhujúca čašníčka bola u nás prvý deň, čiže ešte bude potrebovať nejaký čas na zabehnutie sa v novom prostredí. Ospravedlňujeme sa, že ste pri platení museli čakať, no mali sme tam akurát skupinku 15 mladých ľudí a každý chcel platiť zvlášť.
V našej reštaurácií varíme z kvalitných surovín, mäso odoberáme priamo z fariem v bio-kvalite, preto je tá cena vyššia.
Ďakujeme Vám za recenziu a prajeme všetko dobré.
Panský pivovar

Cestovatelia, ktorí si pozreli Panský pivovar Bojnice, si pozreli aj

Bojnice, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Panský pivovar Bojnice? Podeľte sa o svoje zážitky!