“Panský pivovar”

Panský pivovar Bojnice
Na pozícii č. 3 spomedzi 19 Reštaurácie v Bojniciach
Opis: Family restaurant with typical homemade dishes. The restaurant uses meat in a bio quality and we use for our meals local ingredients. The restaurant will start soon with its own microbrewery.
Zrecenzované: 1. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Počas návštevy Bojníc sme dostali typ na dobrú reštauráciu. Problém s miestom nebol problém, takže sme zasadli a takmer ihneď prišla obsluha. Jedlo bolo chutné, príjemná obsluha, čisté toalety a tak nám nevadili ani vyššie ceny.

Poďakujte používateľovi jozefSK.
Napísať recenziu

Zrecenzované: 4. apríla 2017

Po príchode sme mali záujem sa najesť. Rýchlo nás to prešlo. Obsluhujúca dievčinka zjavne nevie kde je sever. Bol tam postarší kolega, zjavne skúsenejší. Niečo také, ako poradiť aspoň v otázke výberu piva, nad sily personálu. Pri pokuse zaplatiť, nechceli sme byť odporní, ako vedľajší pár, ktorý odišiel bez platenia a vystátia si radu na zaplatenie sme šťastne odišli. Ceny premrštené ako v Bojniciach.

1  Poďakujte používateľovi peter296716.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Panský P, Manažér v zariadení Panský pivovar Bojnice.Zodpovedané: 7. apríla 2017

Dobrý deň,

ďakujeme pekne za Vašu reakciu a radi by sme sa k vzniknutým situáciam vyjadrili tiež. Podľa Vášho opisu predpokladáme, že ste boli u nás v sobotu 1.4. Obsluhujúca čašníčka bola u nás prvý deň, čiže ešte bude potrebovať nejaký čas na zabehnutie sa v novom prostredí. Ospravedlňujeme sa, že ste pri platení museli čakať, no mali sme tam akurát skupinku 15 mladých ľudí a každý chcel platiť zvlášť.
V našej reštaurácií varíme z kvalitných surovín, mäso odoberáme priamo z fariem v bio-kvalite, preto je tá cena vyššia.
Ďakujeme Vám za recenziu a prajeme všetko dobré.
Panský pivovar

Zrecenzované: 29. marca 2017

bola som sa najest 28.3. obsluha bola vyborna. bol tam taky mily starsi pan. bolo vidno ze ma skusenosti. :-) vedel co je presne na menu. mala som burger a iked som ho cely nezjedla pretoze mi bolo vela tak sa ma spytal ci je vsetko v poriadku. dalasom si ho zabalit. v tomto podniku fakt vedia varit a nic nepredstieraju. vsetky produkty su bud z ich kuchyne alebo zo slovenska. a maju napisane aj z kadial beru maso - podotykam slovenska farma, ziadna brazilia. fakt super. skoda ze som soferovala, inak by som si dala ich domace pivo.

1  Poďakujte používateľovi petrzelova.
Zrecenzované: 14. marca 2017

Príjemné prostredie, veľmi príjemná a ochotná obsluha, jedlo bolo naozaj chutné a veľmi rýchlo pripravené.

Poďakujte používateľovi BaarboraH.
Zrecenzované: 1. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Pekne urobena mala pivovarska restauracia. V case navstevy mali na vycape 5 druhov piva (nie vlastneho). Ja som si dal IPU a manzelka ciernu 14ku. Obidve vyborne. Vyskusal som aj capovanu 12ku, ale ta sa mi po IPE uz zdala dost sladka.

Jedlo:
Hovadzi vyvar - vyborne
Udeny jazyk - vyborne, na predjedlo dost velka porcia
Kacacie stehno s cervenou kapustou a loksou - vyborne,specialne chvalim cervenu kapustu,malokde ju vedia urobit tak aby bola naozaj chutna.

4* davam preto,lebo kedze sa prevadzka vola pivovar tak som ocakaval vlastne varene pivo. To zial este nevaria,vraj niekedy v buducnosti.

1  Poďakujte používateľovi mish0sk.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Panský pivovar Bojnice, si pozreli aj

Bojnice, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Panský pivovar Bojnice? Podeľte sa o svoje zážitky!