“mnam”

Panský pivovar Bojnice
Na pozícii č. 3 spomedzi 19 Reštaurácie v Bojniciach
Opis: Family restaurant with typical homemade dishes. The restaurant uses meat in a bio quality and we use for our meals local ingredients. The restaurant will start soon with its own microbrewery.
Zrecenzované: 29. marca 2017

bola som sa najest 28.3. obsluha bola vyborna. bol tam taky mily starsi pan. bolo vidno ze ma skusenosti. :-) vedel co je presne na menu. mala som burger a iked som ho cely nezjedla pretoze mi bolo vela tak sa ma spytal ci je vsetko v poriadku. dalasom si ho zabalit. v tomto podniku fakt vedia varit a nic nepredstieraju. vsetky produkty su bud z ich kuchyne alebo zo slovenska. a maju napisane aj z kadial beru maso - podotykam slovenska farma, ziadna brazilia. fakt super. skoda ze som soferovala, inak by som si dala ich domace pivo.

1  Poďakujte používateľovi petrzelova.
Napísať recenziu
K dispozícii sú novšie recenzie lokality Panský pivovar Bojnice
Prezrite si najnovšie recenzie

Zrecenzované: 14. marca 2017

Príjemné prostredie, veľmi príjemná a ochotná obsluha, jedlo bolo naozaj chutné a veľmi rýchlo pripravené.

Poďakujte používateľovi BaarboraH.
Zrecenzované: 1. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Pekne urobena mala pivovarska restauracia. V case navstevy mali na vycape 5 druhov piva (nie vlastneho). Ja som si dal IPU a manzelka ciernu 14ku. Obidve vyborne. Vyskusal som aj capovanu 12ku, ale ta sa mi po IPE uz zdala dost sladka.

Jedlo:
Hovadzi vyvar - vyborne
Udeny jazyk - vyborne, na predjedlo dost velka porcia
Kacacie stehno s cervenou kapustou a loksou - vyborne,specialne chvalim cervenu kapustu,malokde ju vedia urobit tak aby bola naozaj chutna.

4* davam preto,lebo kedze sa prevadzka vola pivovar tak som ocakaval vlastne varene pivo. To zial este nevaria,vraj niekedy v buducnosti.

1  Poďakujte používateľovi mish0sk.
Zrecenzované: 8. septembra 2016

Veľmi príjemný personál a prostredie, veľmi sa mi ráta možnosť ochutnať pivká z malých pivovarov na Slovensku či v Čechách. Okrem toho sú na výber aj skvelé vínka! Jedlo je chutné, cítiť v ňom kus práce a aj to, že sa pripravuje po "domácky". Veľmi odporúčam aj klasické slovenské dezertíky, ktoré sa zvyčajne vyskytujú už iba na kolibách - šúľance s makom alebo plnené lokše! Dúfam, že sa bude novootvorenému pivovaru dariť a čoskoro ochutnám niečo z ich vlastného súdka :)

Poďakujte používateľovi Silvia D.
Zrecenzované: pred 5 dňami

Poďakujte používateľovi Petr D.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Panský pivovar Bojnice, si pozreli aj

Bojnice, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Panský pivovar Bojnice? Podeľte sa o svoje zážitky!