Prechadzka lesom

Recenzované: 2. augusta 2019
AndreaLahka
Kúpeľný pobyt v Bojniciach so skupinou z Belgicka

Týždenný pobyt v Kúpeľoch Bojnice nás vo všetkých parametroch nesklamal. Skupina z Belgicka, ktorá... viac informácií

Recenzované: 20. mája 2019
heartofeurope2015
Slovensko

Recenzované: 2. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Chodila som sem 35 rokov. Teraz vzdy ked je pekne alebo na jeseň zoberiem dceru a spravíme si prechádzku po kúpeľoch. Je tam krasna príroda, množstvo kaviarní a restauracia. Urcite odporúčam každému ísť pozrieť a pokochať sa tou krásou.

Dátum zážitku: október 2018
Poďakujte používateľovi AndreaLahka.
Recenzované: 20. mája 2019

Týždenný pobyt v Kúpeľoch Bojnice nás vo všetkých parametroch nesklamal.
Skupina z Belgicka, ktorá hovorila len francúzsky dala Kúpelom ohodnotenie 10 z 10.

Dátum zážitku: máj 2019
Poďakujte používateľovi heartofeurope2015.
Recenzované: 6. marca 2019 cez mobilné zariadenie

Otrasny system vo vsetkom! Do wellnes chodievame pravidelne no toto sme este nikde nezazili a uz vobec nie za 80 eur!!! Recepcna absolutne nehovori anglicky. Najprv nam po slovensky trikrat povie ze cena pre dvoch je 50 eur,ako je to uvedene aj ich web stranke. Zrazu povie ze sa cena ale zvysila na 80 eur!!! Lenze po zaplateni nam povedala,ze vsetky vnutorne bazeny i sauny su do 14.00 hod.zatvorene! Otvoreny bol ona jediny vonkajsi bazen. Nedostali sme ani len uterak, vraj si mame doniest svoje a plachtu sme si museli popytat. Potom sme si chceli dat kavu a kupit mineralku no museli sme sa prezliect, a ist do mesta pretoze tam absolutne NIC nie je!!! A nehovoriac o tom,ze som odchadzala odtial s mokrymi dlhymi vlasmi kedze tam nemaju ani jediny fen !!!!

Dátum zážitku: marec 2019
2  Poďakujte používateľovi Odyssey594631.
Recenzované: 25. februára 2019 cez mobilné zariadenie

Velmi krasny wellnes. Priestranny, cisty, komfortny, v krasnom pristredi.Rovna sa cene zariadenia.

Dátum zážitku: február 2019
1  Poďakujte používateľovi Monika Z.
Recenzované: 3. decembra 2018

Nie je nič, čo by som vytkla. Skvelý personál, výborná strava, príjemná izba.Procedúry boli veľmi dobré.Odporúčam.

Dátum zážitku: júl 2018
2  Poďakujte používateľovi lasagna11.