“Vyborne jedlo aj obsluha”
Recenzia Trattoria

Trattoria
Na pozícii č. 7 spomedzi 122 Reštaurácie v Žiline
Zrecenzované: 24. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo bolo chutne, vyber jedla bohaty, ochutnali sme pizzu, cestoviny aj risotto. Obsluha velmi ochotna a ustretova.

Poďakujte používateľovi LubicaS_12.

Zrecenzované: 14. decembra 2017

veľmi krásne a chutne a všetci prítomny sa najedli a bola spokojnosť.no a samozrejme aj personal a všetci pritomný maximalna spokojnosť.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi miro621.
Zrecenzované: 10. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Navštívila som túto pizeriu v júli spolu s mojimi dvoma neterami a synovcom. Ako vždy keď som v tomto super meste, táto reštaurácia má nesklamala. Dali sme si dve pizze a hranolčeky spolu s džbánom studenej limonády. Obsluha bola promptná a veľmi príjemná; deti boli spokojné a ja takisto. Už teraz sa teším na ďalšiu návštevu.

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi EvickaEvicka.
Zrecenzované: 9. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Tratoria je jedna zo 4 ci 5 restauracii pod taktovkou jednych majitelov. Prijemne prostredie, v lete velka terasa vzadu. Siroka ponuka obedoveho menu. Jedlo byva chutne, obsluha rychla.vyborne salaty

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi jazuzkabluzka.
Zrecenzované: 19. marca 2017

Polievka studena, pizza OK, lasagne - priemer. Obsluha - kocky su pekne ale to je vsetko. Majitel by sa mal zamysliet - ci nie je lepsie zobrat kvalifikovany personal a aj mu davat normalnu vyplatu a myslim ze vsetko bude vypadat hned lepsie. A sedeli sme pri tom okienku kde je lampa, na okienku asi 10cm vrstva prachu, na stole namrvene a vsade sol....Takze potreba zlepsenia.

Dátum návštevy: marec 2017
1  Poďakujte používateľovi TomasD1268.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Trattoria, si pozreli aj

Žilina, Žilinský kraj

Navštívili ste Trattoria? Podeľte sa o svoje zážitky!