“Burger”

Chef Restaurant & Bar
Na pozícii č. 39 spomedzi 108 Reštaurácie v Žiline
Zrecenzované: 27. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Reštaurácia na úrovni obsluha príjemná jedlo rýchlo hotové (sedeli sme ale sami v celej reštaurácií). Dali sme si burger kurací aj hovädzí obe veľmi chutne no stále to môže byt lepšie :)

Poďakujte používateľovi Cruiser819879.

Zrecenzované: 21. júla 2018

Najlepšie bryndzové pirohy aké som kedy jedol, už na pohľad vyzerali skvelo, porcia velikánska. Pred servírovaním na účet podniku maličké predjedlo, fantastický krajček domáceho chlebíka, ešte bol teplý a úžasná syrová nátierka. Príjemná obsluha, pekný podnik, vrelo doporučujeme

Poďakujte používateľovi Janko H.
Zrecenzované: 2. júla 2018

Personal sa jednoznacne postaral o prijemny vecer. Gratis predjedlo zahnalo prvotny hlad a tomatova polievka sa vyznamenala. Jedlo i dezert bolo vynikajuce a citili sme sa velmi prijemne.

Poďakujte používateľovi MartinC6363.
Zrecenzované: 14. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Chutné a čerstvé jedlo v príjemnom prostredí za prijateľnú cenu :) ....Burgre na jednotku, všetko domáce. Snaha udržania si kvality je viditeľná

Poďakujte používateľovi Inspiration711252.
Zrecenzované: 8. júna 2017 cez mobilné zariadenie

Zatial vzdy vsetko v poriadku. Ci svadba alebo denná ponuka prípadne vecera. Skoda ze niesom zo ZA ;)

Poďakujte používateľovi JurajB126.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Chef Restaurant & Bar, si pozreli aj

Žilina, Žilinský kraj

Navštívili ste Chef Restaurant & Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!