“Jana”

Chef Restaurant & Bar
Na pozícii č. 39 spomedzi 109 Reštaurácie v Žiline
Zrecenzované: 16. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Odporucam kazdemu. Prijemne prostredie aj obsluha a neskutocne jedlo doplnene skvelym dezertom. Po dlhom case som si konecne nasla v Ziline restauraciu kam sa chcem vratit, a pozvat tu aj priatelov.

Poďakujte používateľovi JanaSventekova.

Zrecenzované: 20. septembra 2016

Oslava pre 30 ľudí. Spojené aj s DJ. Jedlo podľa dohody. Veľmi chutné. Jediná malá výhrada. V takejto reštaurácii by som očakávala domáci chlieb pri podávaní paštéty.

Poďakujte používateľovi janina910.
Zrecenzované: 8. septembra 2016

Jedlo veľmi chutné a za dobré peniaze. Chutné steaky. Čokoládový lávový dezert famózny. Obsluha taktiež veľmi dobrá.

Poďakujte používateľovi DenisaJ45.
Zrecenzované: 27. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Veľmi dobrá a príjemná obsluha. Priniesli nám aj predjedlo, čo sme veľmi ocenili. Škoda len prostredia letnej terasy, ktorým je parkovisko a výhľad na domy v okolí. Ďalej nám prišla trošku rušivá hudba v pozadí. Jedlo bolo výborné a ceny veľmi prijateľné až podcenené.

Poďakujte používateľovi PapayaS8.
Zrecenzované: 18. februára 2016

Menu v bežnej cene, ale nadštandardnej kvality. Aj polievka, aj hlavne jedlo chutné, moderné, porcia z ktorej sa dá najesť. Dezert po obede padne vhod. Odporúčam

1  Poďakujte používateľovi Radovan K.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Chef Restaurant & Bar, si pozreli aj

Žilina, Žilinský kraj

Navštívili ste Chef Restaurant & Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!