“Príjemné posedenie v Žiline”

Chef Restaurant & Bar
Na pozícii č. 39 spomedzi 109 Reštaurácie v Žiline
Zrecenzované: 27. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Veľmi dobrá a príjemná obsluha. Priniesli nám aj predjedlo, čo sme veľmi ocenili. Škoda len prostredia letnej terasy, ktorým je parkovisko a výhľad na domy v okolí. Ďalej nám prišla trošku rušivá hudba v pozadí. Jedlo bolo výborné a ceny veľmi prijateľné až podcenené.

Poďakujte používateľovi PapayaS8.

Zrecenzované: 18. februára 2016

Menu v bežnej cene, ale nadštandardnej kvality. Aj polievka, aj hlavne jedlo chutné, moderné, porcia z ktorej sa dá najesť. Dezert po obede padne vhod. Odporúčam

1  Poďakujte používateľovi Radovan K.
Zrecenzované: 16. augusta 2015 cez mobilné zariadenie

Skvela restauracia v centre Ziliny, prijemna obsluha, skvele jedlo a prijemna atmosfera. Vrelo odporucam :)

1  Poďakujte používateľovi simonak298.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ChefRestaurant, Manažér v zariadení Chef Restaurant & Bar.Zodpovedané: 25. septembra 2015

Dobrý deň,
ďakujeme Vám, že ste si našli čas ohodnotiť naše služby. Tešíme sa na Vašu ďalšiu návštevu!

Zrecenzované: 1. novembra 2016

Zrecenzované: 28. augusta 2016 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli Chef Restaurant & Bar, si pozreli aj

Žilina, Žilinský kraj

Navštívili ste Chef Restaurant & Bar? Podeľte sa o svoje zážitky!