Recenzované: 17. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Nepáčilo sa nám vôbec.
Pri pohľade na opičku Adama som mala slzy v očiach. Dosť zle podmienky.
Mysleli sme že to bude ranč a nie takéto väzenie.
Aj šelmy tam majú veľmi biedne podmienky na život.
A veľa bordelu všade

Dátum pobytu: jún 2019
Poďakujte používateľovi tiach.
Recenzované: 23. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Nikdy viac na toto miesto neprídeme! Vracali sme sa z dovlenky na Orave, hlavne kvôli deťom, nech sa ešte pohrajú.. A poskáču v aréne.. Podmienkou pre vstup je samozrejme vstupné, ale za ďalšie speci ponožky (niekto tam ma super biznis).. My ako partia rodičov sme sadli do restiky, kde bolo fakt spinavo.. Poháre ani nehovorím.. Obsluha maximálne drzá, keby tam nemám deti okolo seba, dostala by povedane, a ozaj nie slušne... Ešte nás šla sťahovať aj na účtoch.. A vysmiala sa nám do tváre.. Dlhovlasa, ciernovlasa pani.. A miesto toho aby sa po pýtala ze to jedlo ktoré som nechala celé na tanieri, a aby sa spýtala co nie je ok, tak ma ignorovala a debatila s kamoškam Zemiakové placky polotovar.. Hanba.. Pracujem v gastronómii 15rokov, pobehala som svet.. Aj na Slovensku viem ako to chodi..ale pán majiteľ by mal prehodnotiť v prvom rade obsluhu.. A rovnako aj kuchyňu... Naozaj nemám slov

Ku zvieratám sa vyjadrit neviem.. Ale veľmi smrdeli a pýtajú 3&za vstup..

Dátum pobytu: apríl 2019
Poďakujte používateľovi MarikaM1093.
Recenzované: 27. augusta 2018

Nikdy viac. Radšej trochu doplatiť a ísť do ZOO v Bojniciach, čo je samozrejme neporovnateľný zážitok. Pre mňa to nebolo mini zoo, ale skladisko vyradených atrakcií z kolotočov, ktoré zabereli viac miesta ako samotné zvieratá.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi JozefH192.
Recenzované: 21. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Zastavili sme sa tu po ceste na Kysuce. Areál je menši, zvierata boli ciste aj klietky. su tam vacsinou domace zvery - sliepky, kozy, kravy, ovce, somare, tiger lev a levica, male tigricata sme nevideli (fotit sa da len cez vikend), je tam aj opica a krkavec a tiez 2 papagaje Ara - tie vám pojdu aj na ruku - hlavne ten modry Rio, samicka červena ta skor ziarlila Rio bol viac sympaticky moj priatel, stale bol na nom odporucam hlavne pre tie deti, ktore nevedia ako domace zvierata vyzeraju vstupne je ok, su to 3 eura.

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi LuciaS4010.
Recenzované: 17. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Dobrý večer dnes som bol na ranči a páčilo sa mne aj dcérke so ženou, nechápem ľudí ktorý sa sťažujú na nejakú špinu na lavičkách ci stoloch, nuž ľudia treba si uvedomiť ze ste na ranči a nie na promenáde po auparku ci inej obchodnej sieti, a 3eura za osobu, akože to sa niektorým zdá veľa!!! Je mi vás úprimne ľúto lebo asi zabúdame na to ze tie zvieratká ktoré sa tam nachádzajú musia aj niečo jest ci nie. Môj názor majiteľ by mohol pýtať aj viac a potom by mu aspoň zostávalo ak na úpravu a zveľaďovanie daného priestoru. A pokiaľ som sedel pod prístreškom a popíjali kávu to mohlo byt cca tak p hodinku tak servírka tam prebehla stoly dva krát. Moje hodnotenie sa odvíja od toho ako sa tam cítila moja malá dcérka kvôli ktorej som tam išiel a tej sa tam páčilo. Takže hodnotenie je kladné

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi PeterC7785.