Platby partnerov ovplyvňujú poradie zobrazených cien. V prípade spôsobu zoradenia vybraných alebo sponzorovaných ponúk môžu platby partnerov tiež ovplyvniť poradie uvedených ubytovaní.
Recenzované: 8. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Isli sme sem koli tigrikom, mame prejdené vsetky zoo, oazy, parky centra kde su tigre. No tu je to katastrofa. Podmienky nedostačujúce, male prsietory žiadne misky s vodou žiadne bazéniky. 3 levy v malom výbehu spolu.
Zevraj sa da za 5€ fotit s tigrikami, žial prešli sme 200km a nepodarilo sa nam to. Ostatne zvieratá domace ktoré naozaj nevyzerajú v dobrom stave. Vsade spina na zemi hovienka. Pre mna nikdy viac je to len trápenie zvierat.

Dátum pobytu: júl 2017
4  Poďakujte používateľovi P3780AD_.
Recenzované: 19. augusta 2018 cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: júl 2018