“naj gurmansky zazitok na slovensku”
Recenzia Top Restaurant

Top Restaurant
Na pozícii č. 10 spomedzi 105 Reštaurácie v Žiline
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 11. januára 2017

už som bol v rôznych podnikoch (aj v zahraničí), ale pokiaľ hladáte niečo iné, netradičné a super, tak TOP restaurant odporúčam. Mali sme 5 chodové menu (dá sa 4 až 12 chodové). Na Slovensku som ešte nič podobné nejedol. Drobné chybičky sa našli, ale jedlo bolo vynikajúce, zaujímavé a dobre pripravené z kvalitných surovín ... fotky nedám aby ste neprišli o prekvapenie :) dobre investovaných 70e, každý by mal aspoň raz vyskúšať. Jediný červený bodík sú drahšie nápoje, ale prostredie aj obsluha priamo kuchárom to vyváži.

1  Poďakujte používateľovi saman1000.

Zrecenzované: 28. decembra 2016

Ak chcete v Žiline gurmánsky zážitok, toto je miesto, kde sa vaše očakávania naplnia. Vynikajúce jedlo, servis, ideálne pre významné príležitosti. Mali sme niekoľkochodové menu, ktoré bolo naozaj vynikajúce a sezónne. Na slovenské pomery je cena vyššia, ale nie je to reštaurácia na každý deň.

Poďakujte používateľovi Ján P.
Zrecenzované: 2. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu obracajú dvaja ľudia s dušou pre kuchyňu. Jedinečné jedlá , ktoré sú pripravené na vysokej úrovni. Rád sa k tejto výnimočne kuchyni vrátim.

Poďakujte používateľovi Marian M.
Zrecenzované: 25. mája 2016

excellent service, probably best restaurant in North Slovakia
priatelsky personal servis takmer ako v najlepsich francuzskych restauraciach
ceny trosku vyssie avsak stale v norme degustacne menu okolo 50 eur/person

Poďakujte používateľovi Daniel G.
Zrecenzované: 19. marca 2016

Decentné moderné minimalistické prostredie, obsluhuje sám pán majiteľ - šéfkuchár s kolegyňou, takže nám vysvetlil všetko podstatné ohľadne jedál, ktoré nám servírovali. Kulinársky zážitok jednoducho. Dokonale upravené jedlá na rozmanitom servise. Množstvo zaujímavých kombinácií pochutín s rôznymi úpravami, dokonca sme ochutnali "molekulárnu" gastronómiu. Samozrejme ak prídete s dieťaťom, šefkuchár vám pripraví niečo aj pre neho. Vrelo odporúčam!

Poďakujte používateľovi TatryAnna.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Top Restaurant, si pozreli aj

Žilina, Žilinský kraj

Navštívili ste Top Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!