“Na špeciálne príležitosti”

Na pozícii č. 11 spomedzi 107 Reštaurácie v Žiline
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 28. decembra 2016

Ak chcete v Žiline gurmánsky zážitok, toto je miesto, kde sa vaše očakávania naplnia. Vynikajúce jedlo, servis, ideálne pre významné príležitosti. Mali sme niekoľkochodové menu, ktoré bolo naozaj vynikajúce a sezónne. Na slovenské pomery je cena vyššia, ale nie je to reštaurácia na každý deň.

Poďakujte používateľovi Ján P.

Zrecenzované: 2. júna 2016 cez mobilné zariadenie

Reštauráciu obracajú dvaja ľudia s dušou pre kuchyňu. Jedinečné jedlá , ktoré sú pripravené na vysokej úrovni. Rád sa k tejto výnimočne kuchyni vrátim.

Poďakujte používateľovi Marian M.
Zrecenzované: 25. mája 2016

excellent service, probably best restaurant in North Slovakia
priatelsky personal servis takmer ako v najlepsich francuzskych restauraciach
ceny trosku vyssie avsak stale v norme degustacne menu okolo 50 eur/person

Poďakujte používateľovi Daniel G.
Zrecenzované: 19. marca 2016

Decentné moderné minimalistické prostredie, obsluhuje sám pán majiteľ - šéfkuchár s kolegyňou, takže nám vysvetlil všetko podstatné ohľadne jedál, ktoré nám servírovali. Kulinársky zážitok jednoducho. Dokonale upravené jedlá na rozmanitom servise. Množstvo zaujímavých kombinácií pochutín s rôznymi úpravami, dokonca sme ochutnali "molekulárnu" gastronómiu. Samozrejme ak prídete s dieťaťom, šefkuchár vám pripraví niečo aj pre neho. Vrelo odporúčam!

Poďakujte používateľovi TatryAnna.
Zrecenzované: 26. októbra 2015

Bol som tu pár krát ale vždy to bolo excelentné , vynikajúca obsluha, výborný popis podavaného jedla ...

Poďakujte používateľovi Stefan412.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Top Restaurant, si pozreli aj

Žilina, Žilinský kraj

Navštívili ste Top Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!