“úžasné”

Na pozícii č. 11 spomedzi 107 Reštaurácie v Žiline
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 19. marca 2016

Decentné moderné minimalistické prostredie, obsluhuje sám pán majiteľ - šéfkuchár s kolegyňou, takže nám vysvetlil všetko podstatné ohľadne jedál, ktoré nám servírovali. Kulinársky zážitok jednoducho. Dokonale upravené jedlá na rozmanitom servise. Množstvo zaujímavých kombinácií pochutín s rôznymi úpravami, dokonca sme ochutnali "molekulárnu" gastronómiu. Samozrejme ak prídete s dieťaťom, šefkuchár vám pripraví niečo aj pre neho. Vrelo odporúčam!

Poďakujte používateľovi TatryAnna.

Zrecenzované: 26. októbra 2015

Bol som tu pár krát ale vždy to bolo excelentné , vynikajúca obsluha, výborný popis podavaného jedla ...

Poďakujte používateľovi Stefan412.
Zrecenzované: 10. novembra 2014

V prijemnom prostredi Vas privyta skuseny personal. Jedla z vyberanych cerstvych surovin. Moderne trendy. Vzdy nieco nove. Sefkuchar sa snazi.

• Atmosféra
1  Poďakujte používateľovi TomasSogun.
Zrecenzované: 24. júna 2014

Vynikajúca reštaurácia, kde je jedlo skutočné zážitkom ! K tomu skvelá až rodinná obsluha a príjemné prostredie. Pokiaľ chcete zažiť zážitkovú gastronomiu v tom najlepšom slova zmysle, tak ste na správnej adrese ! A oplatí sa sem vracať ! Budete vždy znovu a znovu prekvapení kreativitou TOP šéfkuchára pán Ďurča !

• Atmosféra
1  Poďakujte používateľovi J K.
Zrecenzované: 20. júna 2014

Výborné jedlo. Určite daj na doporučenie Top kuchára. A po výbornom jedle nezabudni na dezert a k tomu výborné vínko.

• Atmosféra
Poďakujte používateľovi Mária I.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Top Restaurant, si pozreli aj

Žilina, Žilinský kraj

Navštívili ste Top Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!