Holiday Inn Zilina
Radi šetríte? Prehľadávame až 200 portálov s cieľom nájsť najnižšie ceny
Hotel Boss(Žilina)
Econo Hotel(Žilina)
  • Bar/hotelový bar
Penzión Martinov dvor(Teplička Nad Váhom)
Villa Nečas(Žilina)
  • Bezplatné parkovanie
Motel Skalka(Kysucké Nové Mesto)
    Hotel Aphrodite(Rajecké Teplice)
    FilterVšetky jazyky
    Zrecenzované: 5. októbra 2017

Hotel Holiday Inn vobec neodporucam kvoli nasledovnemu:

- je nesmierne hlucny - pocas pobytu sa konala nejaka konferencia a hostia ubytovaní na rovnakom poschodi robili neuveritelny hluk rano o 2-3, takze ak potrebujete spat, na druhy den pripadne, ako vsetci pracovat - neda sa

- obrovský hluk z vlakovej stanice - klima sa neda regulovat a ked otvorite okno dospali ste!

- hotelova restauracia - ako predjedlo vam donesu oskvarkovu pomazanku - vobec si neoverili ci nahodou nie sme vegetariani - v tomto storoci až ohromujuce

- domace zvierata - hotel sa tvari ako pet friendly. Veru su, az do doby kym sa nedotrepete cez pol republiky so zvieratom a oznamia vam ze jedna noc zvierata stoji neuveritelnych 60 eur (podotykam ze som sa snazila do hotela pred tym dovolat za zistenim podmienok hotela - marne, nik nedvihal, na mail odpovedali o den neskor s tym ze mam volat, nie s tym ze to stoji 60 eur - konkretna odpoved nikde) ubytovaní sme boli 4 noci - 60 x 4 je poriadny balik

- jedina hviezdicka je za cistotu - aj ked som nasla cudzi vlas vo vani, napriek tomu inak cisto, ale to by mala byt v takom hoteli uplna samozrejmost.

- do wellnessu asi pustaju vsetkych, stravit chvile oddychu v saune kde navstevnici neustale nahlas rozpravaju nie najvhodnejsim slovnikom je naozaj neprijemne.

Ak by bola moznost moje hodnotenie nie je ani jedna hviezdicka!
    Bohužial, toto je moja skusenost, tento hotel uz nikdy viac.

• Termín ubytovania: októbri 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
    Poďakujte používateľovi Zuzana P.
    Zrecenzované: 20. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Bol som tam viac krat kôli biznisu.
    Hotel má vynikajúce priestory na konferencie tak tiež si uzijete wellness ktorý je na poslednom poschodí a je z tade pekny výhľad na centrum mesta. Jedla sú fantastické, obsluha tiež je príjemná a izby klasika, televizor, nočný bar a pod... takze odporúčam :)

Termín ubytovania: septembri 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
    Poďakujte používateľovi Firs Z.
    Zrecenzované: 8. júla 2017 cez mobilné zariadenie

Nádherný moderne zariadený hotel s obrovskými izbami a super vybavením.
    Užili sme si pobyt, so skvelou 3 chodovou večerou.
    Na izbe nás čakali papučky a zupany.
    Večerný welnes aj ked bolo dost ludi bol výborný. Sauny a jakuzy spríjemnili den. Bazén voda 29st príjemná na kúpanie. Do 22hod otvorene. Rano raňajky skvele na vyber mnoho vajicka prazenica slanina šunky syry a taktiež sladké koláče zákusky ovocie mlieko musli...
    na recepcii velmi príjemná osoba vsetko nam vysvetlila. Urcite radi aj nabuduce.

Termín ubytovania: júli 2017, cestoval(a) v páre
    1  Poďakujte používateľovi P3780AD_.
    Zrecenzované: 4. júla 2017

V hoteli Holiday Inn Žilina sme boli ubytovaní jednu noc. Nachádza sa kúsok od železničnej stanice, a asi len 5 minút chôdze od centra mesta. Hotel je čistý a personál je milý. Priestranné izby sú taktiež čisté a dobre udržiavané. Aj keď je hotel neďaleko železničnej stanice a diaľnice, spánok je nerušený bez žiadnych rušivých hlukov. Raňajky sú dobré so slušným výberom. Hotel Holiday Inn - Žilina môžem len doporučiť !

• Termín ubytovania: júni 2017, cestoval(a) s rodinou
    Poďakujte používateľovi JOGAB53.
    Zrecenzované: 18. mája 2017 cez mobilné zariadenie

pekny hotel na dobrej úrovni, hlavne ohľadom na cenu za ubytovanie ktora bola výborná. Personal na recepcii aj v gastre bol chotný a príjemný.
    jediná kritika z mojej strany niekrote mobiliary boli za životnosťou, zajdene koberce na chodbach. ale nič hrozne.
    Hygiena bola v poriadku.
    Hotel ale budem odporučať!

Termín ubytovania: máji 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
    Poďakujte používateľovi goodguest784.