“Obed s rodinou”

Pridajte ju.
Pizza Mizza - Aupark - Zilina
Na pozícii č. 73 spomedzi 122 Reštaurácie v Žiline
Zrecenzované: 2. apríla 2018 cez mobilné zariadenie

Prostredie dost hlucne, ziadna intimita, typicka rychlojedalen v obchodnom centre. Obsluha na slusnej urovni. Kvalita jedla priemerna, pizza mierne pripalena. Cenova uroven priemerna.

Poďakujte používateľovi Joki77.

Zrecenzované: 28. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Bol som dnes na menu. Polievka brokolicova jak z obycajnej vyvarovne bez chuti nicim zaujmava. Cestoviny tiez dost zle malo omacky cele take suche ziadna chut. Obsluha tiez len priemer. Mne to prislo ako taka lacna kuchyna. Menu 4.20€.

Dátum návštevy: október 2016
Poďakujte používateľovi MarekP2200.
Zrecenzované: 9. októbra 2016

Reštaurácie v nákupných centrách nenavštevujem, avšak bola som priateľmi pozvaná na posedenie, rozhodla som sa vyskúšať- avšak po vyskúšaní môžem zas len konštatovať, že reštaurácie v nákupných centrách navštevovať nebudem:)

Keďže nás bolo viac- aj naša objednávka bola rozmanitá. Už nápoje nám nedoniesli podľa objednávky- pričom nasledovala otázka od čašnícky- a nevypijete to? Niektoré jedlá- hoci vôbec neboli lacné- nezodpovedali kvalite- boli presolené alebo naopak bez chuti, pizza štangle, ktoré boli v ponuke, nám priniesli bez objednaných omáčok, pripomínali sme ich čašníčke 3x, syrová omáčka mala byť s parmezánom, miesto toho tam bola niva- na otázku prečo? odpoveď- to kuchár asi nemal iné.... Jednoducho mne stačilo.

Dátum návštevy: apríl 2016
2  Poďakujte používateľovi bosorka5.
Zrecenzované: 31. mája 2016 cez mobilné zariadenie

po návšteve tejto reštaurácií sme si povedali nikdy viac... dajme tomu že pizzu majú dobrú ale my sme chceli skúsiť niečo iné > bravčová panenka bola miestami urobená, miestami surová a miestami spálená + neskutočne slaná. Opekané zemiaky som si taktiež predstavoval inak takže kto má chuť jesť čokoľvek iné ako pizzu tak nech túto reštauráciu obíde a uteká do mesta :)

Dátum návštevy: máj 2016
1  Poďakujte používateľovi Michal K.
Zrecenzované: 12. januára 2016

Náhodou som zablúdil do tejto reštaurácie a také typické slovenské prekvapenie... obsluha pomalá, cestoviny rozvarené, mäso takmer nikde a miestna vychytávka na cestovinách namiesto parmazánu klasický eidam, však čoby nie že? a to že sme čakali na účet takmer pol hodinu bola už len čerešnička.

Dátum návštevy: január 2016
Poďakujte používateľovi Daniel G.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizza Mizza - Aupark - Zilina, si pozreli aj

Žilina, Žilinský kraj

Navštívili ste Pizza Mizza - Aupark - Zilina? Podeľte sa o svoje zážitky!