“Sklamanie”

Restauracia Sushihanil
Na pozícii č. 38 spomedzi 126 Reštaurácie v Žiline
Zrecenzované: 17. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Restauracia by bola ok, no cenovo absolutne neprimerana. Navstevujeme sushi restauracie vo viacerych mestach a aj Bratislava je oproti tejto lacnejsia, ked zohladnim kvalitu obsluhy, prostredie a celkovo atmosferu.
Za mna sklamanie.

Poďakujte používateľovi alicab34.

Zrecenzované: 18. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Do tejto reštaurácie chodíme pomerne často, pretože v Žiline nie je žiadna iná reštaurácia kde robia dobré sushi. Hneď po príchode sa Vám môže zdať trochu divné že reštaurácií v ktorej necháte kľudne 30-40€ na osobu nemajú školený personál čo je veľká škoda. Obsluha vo väčšine prípadov nie je moc ochotná. Túto reštauráciu v Žiline navštevujem pretože som na to odkázaný keďže mám rad sushi. Je mi jasné že sushi nie je zrovna low-cost strava ale keď zohľadním faktory ktoré ovplyvňujú cenu nestojí to za to! V prípade že v cene by som mal zahrnutý nejaký servis bolo by to o inom ale keď za večeru pre 2 osoby necháte 60€ a ešte si účtujú džbán vody s citrónom za 5€ a to sa kľudne môže stať že vás pri odchode obsluha ani neodzdraví.
Sushi 5/5
Prostredie 3/5
Obsluha 2/5
Asi takto by som to tam zhodnotil na základe viacerých návštev.

2  Poďakujte používateľovi tom_kX3984TO.
Zrecenzované: 26. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Vyborne a cerstve. Velmi prijemne prostredie, parkovanie nie je problem. Obsluha mila a rychla. Ocenujem moznost si menu prezriet na tablete ktory vam obsluha donesie. Je super priamo vidiet foto co budem jest. Milo ma tato moznost prekvapila. Velmi siroky vyber. Maslova ryba fantasticka. Tiez kokosove gulicky ako dezert. Urcite pridem znova a opakovane.

Dátum návštevy: máj 2017
Poďakujte používateľovi MarekP2200.
Zrecenzované: 18. októbra 2016 cez mobilné zariadenie

Velmi dobre sushi a hlavne cerstve. Dostali sme aj appetizer, co bola maslova ryba a tiez to bolo velmi chutne. Odporucam toto sushi miesto :)

Dátum návštevy: október 2016
Poďakujte používateľovi veronikak2487.
Zrecenzované: 14. augusta 2019

Dátum návštevy: jún 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia Sushihanil, si pozreli aj

Žilina, Žilinský kraj

Navštívili ste Restauracia Sushihanil? Podeľte sa o svoje zážitky!