“Večera”

Cafe & Restaurant La Famille
Na pozícii č. 2 spomedzi 126 Reštaurácie v Žiline
Kuchyňa: Talianske
Zrecenzované: 17. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Skvelá reštaurácia, výborne jedlo, príjemná atmosféra. Určite všetkým doporučujem. Radi sa opäť vrátime.

1  Poďakujte používateľovi Freedom725080.

Zrecenzované: 8. februára 2018

La Famille je pre mňa č. 1:
- najchutnejšie jedlo
- najšarmantejší šéfkuchár
- najpríjemnejšie prostredie
- pohoda .. kúzlo .. pohladenie všetkých zmyslov

Dátum návštevy: november 2017
2  Poďakujte používateľovi KikuskaS.
Zrecenzované: 5. októbra 2017 cez mobilné zariadenie

Top reštaurácia možem povedať Európskej kvality, pán kuchár je pán Majster vrelo odporúčam !!
Jedlo výborne obsluha taktiež

Dátum návštevy: október 2017
3  Poďakujte používateľovi Rastislav221.
Zrecenzované: 29. septembra 2017 cez mobilné zariadenie

Sefkuchar obsluhoval a aj vari coho pricina bude pravdepodobne fakt ze sme boli len traja v restauracii. Nesklamal moje ocakavania. Prava gourmet restauracia s osobnym pristupom.

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi Peter H.
Zrecenzované: 21. septembra 2017

Chceli sme sa s maminou navečerať a výskušať niečo nové. Malá reštaurácia s veľmi príjemnou rodinnou atmosférou. Majiteľ v úlohe obsluhy a kuchára nám veľmi dobre poradil s výberom. Objednali sme si kozí syr a steak z pravej hovädzej sviečkovice na šaláte + sme dostali výborný domáci chlebík. Všetko bolo výborné, ďakujeme za perfektný gastronomický zážitok.

Dátum návštevy: september 2017
1  Poďakujte používateľovi Viola B.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Cafe & Restaurant La Famille, si pozreli aj

Žilina, Žilinský kraj

Navštívili ste Cafe & Restaurant La Famille? Podeľte sa o svoje zážitky!