“Skvelá pizza pečená v peci na drevo...”
Recenzia Vulcano

Vulcano
Na pozícii č. 1 spomedzi 126 Reštaurácie v Žiline
Kuchyňa: Talianske
Možnosti stravovania: Rezervácie
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 16. marca 2018

Pri prejayde Zilinou v case obedu som nechcel experimentovat a nechal som sa inspirovat recenziami na Tripadvisor Vybral som si reštauraciu s talianskou kuchynou.
Dostal som presne to, co som aj cakal od restauracie tohoto typu.
Dobre a chutne jedlo v nadstandartnej kvakite.
Skvela cerstvá polievka, super pizza pecena v original pizza peci na dreve, chutne cestoviny, velky vyber domacich zakuskov a k tomu vyborna kava....
Ak ste hladni , mozete stavit na istotu a prist sa sem najest....

1  Poďakujte používateľovi kimgoldpiestany.

Zrecenzované: 10. marca 2018

Pizza bola veľmi dobrá, chutná a naozaj talianska...chutilo veľmi :)

Len tu sa taliansky duch tejto reštaurácie končí...v reštike hralo slovesnké rádio, kde bolo počuť kadečo...myslím si, že nie problém obstarať to, aby z reprákov bolo počuť talianske pesničky (veď je to predsa talianska reštaurácia). Avšak tento drobný, no podstatný detail, nemajú doriešený asi tak v 95% reštauráciach na Slovesnku.
Obsluha bola prinajlepšom priemerná a interiér prevádzky nie je vôbec vedený v taliaskom štýle.

Pizza fakt super, ale to je všetko, čo by som vyzdvihol.

Poďakujte používateľovi Otim1.
Zrecenzované: 3. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Velmi pekna restauracia s vynikajucim jedlom v talianskom style za prijatelne ceny. Obsluha pomalsia,ale aj tak hodnotim pozitivne. Oplati sa navstivit.

Poďakujte používateľovi martinafrn.
Zrecenzované: 17. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Perfekne cestoviny, mila obsluha, cela rodina spokojna. Boli sme tu nikolko krat a zatial vsetko ok alebo super.

Poďakujte používateľovi Pepeho.
Zrecenzované: 31. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Kavlita jedla v poriadku. Avsak ale skutocne otrasne a arogantne spravanie casnicok pri vydaji denneho menu.

1  Poďakujte používateľovi 912mathews.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Vulcano, si pozreli aj

Žilina, Žilinský kraj
Žilina, Žilinský kraj

Navštívili ste Vulcano? Podeľte sa o svoje zážitky!