Recenzované: 8. decembra 2015

Super ubytovanie v tomto hoteli. Bola som spokojná že som mala vždy čistú a upratanú izbu. Strávila som v tomto hoteli dva dni. S personálom som nemala žiadne problémy, všetko to čo som potrebovala mi vedeli zabezpečiť. Nemôžem sa na nič sťažovať bola som veľmi spokojná.

Dátum pobytu: február 2015
1  Poďakujte používateľovi anezkagubikova.
Táto recenzia bola preložená z jazyka: angličtina. Zobraziť originál
Recenzované: 20. júna 2014

Tento hotel sme si objednali pre našu partiu na jednu noc. Cena bola fakt dobrá, vrátane raňajok. Pokiaľ sme mali pohodlné postele a dobrú kvalitu spánku, moc nás nezaujímali izby a dizajn hotelu, keďže sme tu len spali. Poloha je dobrá, nie tak ďaleko od centra autom. Izby boli fajn, základné, ale pekné. Personál bol milý a nápomocný. Takže, celkovo, ak hľadáte lacný hotel v Žiline, skúste to!

2  Poďakujte používateľovi Martina U.
Táto recenzia je subjektívny názor člena portálu TripAdvisor. Nepredstavuje názor spoločnosti TripAdvisor LLC.Pôvodne odoslané: angličtina, www.tripadvisor.co.uk. Zobraziť originál
Zrecenzované: pred 1 týždňom cez mobilné zariadenie

Dátum pobytu: december 2018