Zrecenzované: 27. júla 2016

V hoteli sme boli ubytovani 3 noci personal bol velmi mily pomohli nam naplanovat vylety a so vsetkym na vysli v ustrety. Mali sme zaplatene aj ranajky, ktore boli formou bufetu, vsetkeho bolo cerstve a bolo toho naozaj dost na vyber. Izba mensia ale velmi pekna a utulna. Vyskusali sme aj hotelovu restauraciu, (konkretne sme vyskusali divinu) opat sme boli len prijemne prekvapeni jedlo vyborne mila obsluha.
Boli sme naozaj spokojni :)

• Termín ubytovania: júl 2016, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi miska124.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jan M, Majiteľ v zariadení Hotel Diana.Zodpovedané: 16. augusta 2016

Ďakujeme za recenciu, sme radi, že ste boli u nás spokojní.

Zrecenzované: 29. septembra 2015 cez mobilné zariadenie

Hotel pri ceste, smer Terchova. Neskutocne jedlo, mily personal. Polovnicky hotel s trofejami na stenach. Velmi nas prekvapil sluzbami, krasnymi rezbami, jedlom, personalom a cistotou. Urcite sa tu vratime.

Termín ubytovania: september 2015, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi Monika Š.
Zrecenzované: 16. septembra 2015

polovnicky hotel som navstivila niekolko krat a vzdy som odchadzala maximalne spokojna. krasne ubytovanie, vyborne jedlo bolo doslova kulinarskym zazitkom, perfektny servis vzdy usmiatej obsluhy, sauna, biliard, prijemne domace prostredie. jedina skoda, ze nie je posadeny viac do prirody, dalej od civilizacie, to by uz bolo dokonale

• Termín ubytovania: jún 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi sluchatko.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Jan M, Owner v zariadení Hotel Diana.Zodpovedané: 19. februára 2016

Ďakujeme, ta lokalita bohuzial nie je idealna...

Zrecenzované: 25. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: marec 2017, cestoval(a) v páre
Zrecenzované: 11. júna 2018

Tip na izbu: Something facing the back of the hotel and the hotel is doubling in size in the near future
  • Termín ubytovania: jún 2018, cestoval(a) s rodinou