Recenzované: 25. augusta 2017

Bohužiaľ píšem túto recenziu, keďže zariadenie som mal rád a obedoval som tu spolu s kolegami na dennej báze. Dnešným dňom som bol posledný krát jesť v tomto zariadení. Neochotnú čašníčku s ryšavými vlasmi už ani neberiem do úvahy. Objednal som si hamburger s hranolkami. hranolkám sa nedá čo vyčítať, vďaka bohu za polotovar, HAMBURGER MI DONIESLI NEDOROBENÝ V STREDE ÚPLNE SUROVÉ MLETÉ MÄSO. Po reklamácii mi doniesli už dorobené mäso ale v tej istej už napoly skonzumovanej časti !!! čo je nonsens na 3 hviezdičkové zariadenie. Po prekonaní pachuti po surovom mäse som dal šancu opäť a v druhej polovici ma zaskočil vlas po ktorom som nedokázal pokračovať v jedení. Dezertu som nedal šancu, keďže dbám o svoje zdravie. Odpoveď na celú situáciu som dostal po otázke čo s tým chcú robiť : mrzí nás to mäso a vlas, dovidenia ........

Dátum pobytu: august 2017
2  Poďakujte používateľovi travelistSK.
Recenzované: 9. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Po dlhsom case sme sem prisli na menu, cakali sme 50 minut na druhy chod .. o kvalite a chuti ani nehovorim .. podla popisu v menu to bolo nekopletne, polievka aj omacka sama muka s hrudkami, rozvarene .. obsluha pomala, mozno aj chybou kuchara ..

Dátum pobytu: august 2017
2  Poďakujte používateľovi Experience651702.
Recenzované: 16. júla 2016

veľmi príjemný penzión v centre mesta. Chutná kuchyńa, príjemný presonál, čisté wellnes. odporúčam všetkým klientom, známy ho využili pri praconvých cestách. nemám čo vytknúť, profesioálne školený presonál

Dátum pobytu: január 2016
Poďakujte používateľovi PaulinkaP30.
Recenzované: 12. júla 2015

Penzión sa nachádza v skvelej lokalite, priamo v centre mesta. Keďže Žilina nie je veľká, rýchlo sa dostanete kamkoľvek potrebujete. Izba (č. 16) bola útulná, prakticky a pekne zariadená. Aj keď bola menšia, nebránilo to jej komfortnému využívaniu. Vybavenie maximálne praktické, bonusom bola klíma, ktorú som si sám mohol regulovať (nebola centrálna ako to v hoteloch zvykne byť). Raňajky boli výborné, dostatočný výber všetkého. Bonusom je bezplatný parking, čo sa občas nevidí ani v hoteloch vyššej kategórie. Hotel jednoznačne odporúčam!

Dátum pobytu: júl 2015
Poďakujte používateľovi Ecstasy262.