Recenzované: 9. augusta 2017 cez mobilné zariadenie

Po dlhsom case sme sem prisli na menu, cakali sme 50 minut na druhy chod .. o kvalite a chuti ani nehovorim .. podla popisu v menu to bolo nekopletne, polievka aj omacka sama muka s hrudkami, rozvarene .. obsluha pomala, mozno aj chybou kuchara ..

Termín ubytovania: august 2017, cestoval(a) s rodinou
2  Poďakujte používateľovi Experience651702.
Recenzované: 16. júla 2016

veľmi príjemný penzión v centre mesta. Chutná kuchyńa, príjemný presonál, čisté wellnes. odporúčam všetkým klientom, známy ho využili pri praconvých cestách. nemám čo vytknúť, profesioálne školený presonál

• Termín ubytovania: január 2016, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi PaulinkaP30.
Recenzované: 12. júla 2015

Penzión sa nachádza v skvelej lokalite, priamo v centre mesta. Keďže Žilina nie je veľká, rýchlo sa dostanete kamkoľvek potrebujete. Izba (č. 16) bola útulná, prakticky a pekne zariadená. Aj keď bola menšia, nebránilo to jej komfortnému využívaniu. Vybavenie maximálne praktické, bonusom bola klíma, ktorú som si sám mohol regulovať (nebola centrálna ako to v hoteloch zvykne byť). Raňajky boli výborné, dostatočný výber všetkého. Bonusom je bezplatný parking, čo sa občas nevidí ani v hoteloch vyššej kategórie. Hotel jednoznačne odporúčam!

• Termín ubytovania: júl 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Ecstasy262.