Zrecenzované: 26. marca 2018

So službami sme boli nadmieru spokojní.
Všetko bolo v súlade s ponukou na webe.
Wellness sme si užili 2x.

Villa Nečas nielenže splnila naše očakávanie, ale ako bonus sme získali od recepčnej kľúč od zadnej bránky a za necelú minútu sme už stáli na brehu jazera, kde sa čľapkali divé kačky. A po pár metroch sme boli na brehu Váhu a mohli sme si pozrieť Vodné dielo Žilina.

Tip na izbu: V izbe č. 202 nás ráno zobudilo slnko.
  • Termín ubytovania: marec 2018, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi JaroK33.
Zrecenzované: 29. júna 2017

Hotel, zrekonštruovaná historická budova s viacerými modernými prvkami, ktoré však nepôsobia rušivo, V hoteli sú pekne zariadené izby s modernými kúpeľňami, peknou reštauráciou aj s upraveným parkovým okolím. V hoteli sú veľmi zaujímavé svadby či rodinné oslavy, treba vyskúšať - a budete určite spokojní.

Termín ubytovania: jún 2017
Poďakujte používateľovi jozefBA.
Zrecenzované: 4. mája 2017 cez mobilné zariadenie

Počas služobnej cesty som sem prišiel aj s rodinou. Hneď nám oznámili, že máme v izbe pripravenú detskú postieľku, čo sme nečakali. Izba nebola veľká, ale bola príjemná. Vyskúšali sme aj bazén, dcére sa veľmi potešila. Mínus bol ten, že si to tu dva páry pomýlili s nuda plážou. Večera bola veľmi dobrá, polievka na náš vkus viac slaná. Raňajky výborné. Personál veľmi priateľský a vždy usmiaty. Už dlho si nepamätám, kedy som písal takto pozitívnu recenziu.

Termín ubytovania: máj 2017, cestoval(a) s rodinou
Poďakujte používateľovi tom_bR8950TU.
Zrecenzované: 20. februára 2017

Priateľ ma chcel na Valentína prekvapiť a rezervovať večeru v "lepšej" reštaurácii. Telefonicky rezervoval stôl, no bohužiaľ, keď sme tam prišli nikto o nás nevedel, mali sme si sadnúť hocikde len nie tam kde bola rezervácia. Personál by mohol byť aj príjemnejší nakoľko sme sa cítili ako keby sme ich obťažovali, aj keď sme tam boli jediní zákazníci. Jedlo v pomerne výzor-chuť-cena bolo na náš vkus pridrahé. Očakávali sme viac od tejto reštaurácie.

• Termín ubytovania: február 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi Zuzi Z.
Zrecenzované: 12. februára 2017

V hoteli sme mali svadbu a naozaj uzasne sluzby!

Hotel- velky, priestranny, recepcni su tam 24/7. Zvonka pekny. Strazene kamerovane parkovisko. Recepcni vyriesia kazdy problem.

Izby- niektore su male, niektore vacsie. Standardne su trochu mensie, ale velmi pekne zariadene, s wifi, kupelna velka pekna, udrziavana, cista

Jedlo- mali sme tu svadbu a jedlo je tam naozaj uzasne. Vyjdu v ustrety v akychkolvek poziadavkach. Ranajky formou svedskych stolov, vela na vyber

Aktivity- maju tam mensi bazenik a saunu

Okolie- priemyselna zona v Ziline

• Termín ubytovania: január 2017, cestoval(a) v páre
Poďakujte používateľovi martinka123.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia MichalStehel, Recepcia v zariadení Villa Nečas.Zodpovedané: 23. februára 2017

Ďakujeme za Vašu pozitívnu recenziu a milé slová! :)

Sme skutočne veľmi radi, že sme mohli byť aj my súčasťou Vašej svadby.

S pozdravom TEAM Villa Nečas****