“Kuracie kridla”
Recenzia Pub U Joža

Pub U Joža
Na pozícii č. 57 spomedzi 122 Reštaurácie v Žiline
Opis: Sme moderná reštaurácia z dlhoročnou tradíciou, načapujeme vám výborné pivko Staroprameň. V Jedálnom lístku si každý nájide to svoje, steaky, burgre, panvičky, výborné krídla v šiestich rôznych prevedeniach. Pripravíme vám rodinne posedenia, oslavy, firemné večierky
Zrecenzované: 28. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Maju tam uzasne kuracie krídla s veľkým výberom odporúčam mali sne uz 3 druhý a s hranolkami su naozaj skvele, je to blizko centra, parkovať sa da v auparku.

Dátum návštevy: júl 2019
Poďakujte používateľovi MichaelaR836.
Zrecenzované: 27. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pub U Joža, si pozreli aj

Žilina, Žilinský kraj

Navštívili ste Pub U Joža? Podeľte sa o svoje zážitky!