Zrecenzované: 1. decembra 2016

V hoteli som prespal iba jednu noc - pocas pracovnej cesty. Pri rezervacii mi bola ponuknuta izba Deluxe z dovodu ze je to posledna volna izba v tomto termine. Po prichode ma privitala mila recepcna a vsetko mi vysvetlila, potom to uz bolo horsie. Deluxe izba mala vypalene ziarovky v troch z piatich svietidiel - svetlo v predsieni, svetlo v kupelni a jedno svetlo v izbe. Izba bola lokalizovana priamo vedla kotolne takze celu noc som pocuval zvuky z potrubi nehovoriac o papierovych stenach a hluku z vedlajsich izieb, co bolo horsie ako v panelaku. Cely negativny zazitok doplnil toaletny papier na izbe - Tento Economic. Naozaj Deluxe zazitok z Deluxe izby. Tento hotel uz nikdy viac, odporucam turistom ubytovat sa v nedalekom Holliday Inn, kde za rovnaku cenu dostanete podstatne vyssi standard.

• Termín ubytovania: november 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi RobertLeh.
Zrecenzované: 21. decembra 2015

Do Žiliny som musela isť kvôli služobnej ceste. Z roboty mi vybavili tento hotel. Bola som spokojná. Izby boli pekné a hlavne čisté. Hneď ako som prišla na recepcii bola milá obsluha ktorá mi hneď všetko vysvetlila. Nemôžem nič zle na tento hotel povedať.

Termín ubytovania: október 2015, cestoval(a) na služobnú cestu
1  Poďakujte používateľovi laurikahronska.
Zrecenzované: 26. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Termín ubytovania: november 2017, cestoval(a) na služobnú cestu