Zistili sme, ┼że pou┼ż├şvate nepodporovan├Ż prehliada─Ź. Webov├í lokalita TripAdvisor sa nemus├ş zobrazova┼ą spr├ívne.N├í┼í port├íl podporuje nasleduj├║ce prehliada─Źe:
Hotely v┬ábl├şzkosti
Pozrite si, ─Źo hovoria cestovatelia:
Aktualizuje sa zoznamÔÇŽ
1 ÔÇô 6 z┬á31┬árecenzi├ş
Zrecenzovan├ę: 7. m├íja 2017

Prv├Ż dojem po vstupe do izby- cigaretov├Ż z├ípach. :/ Steny ┼ípinav├ę, pavu─Źiny na sten├ích, tenk├ę steny- ─Źlovek sa c├ştil ako na otvorenom priestranstve. V k├║pelni- otrhan├ę ve┼íiaky, dr┼żiak na toaletn├Ż papier dtto, um├Żvadlo bez chr├íni─Źu vo v├Żlevke. Zanedban├Ż hotel.

• Term├şn ubytovania: m├íj 2017, cestoval(a) s┬árodinou
    • ─îistota
Po─Ćakujte pou┼ż├şvate─żovi DanielaKl.
T├íto recenzia je subjekt├şvny n├ízor ─Źlena port├ílu TripAdvisor. Nepredstavuje n├ízor spolo─Źnosti TripAdvisor LLC.
Zrecenzovan├ę: 23. marca 2017 cez mobiln├ę zariadenie

Hotel nie je v├┤bec vyhovovujuci recepcia bez recep─Źn├ęho izba ┼ípinav├í, steny , z├íclony, pr├ídlo postelne potrhane , ┼ítandard nejakej ubytovne a nie hotel bola som tam ubytovan├í posledn├Ż kr├ít bolo to ako zl├Ż sen
Ra┼łajky boli celkom v poriadku

Term├şn ubytovania: marec 2017, cestoval(a) na slu┼żobn├║ cestu
Po─Ćakujte pou┼ż├şvate─żovi Guide491479.
Zrecenzovan├ę: 13. decembra 2016

Nikdy viac!!! Bola som v tomto hoteli prvy krat, kedze som potrebovala prespat pocas SC v Ziline. Vybrala som si ho spomedzi ostatn├şch kvoli tomu, ze bolo o nom pisane, ze to je jeden z najnovsie postavenych hotelov v ZA. Aj fotografie na ich stranke sa mi zdali dobre. No hned po prichode ma zarazilo to, ze na recepcnu som cakala asi 10 minut. Kde som v┼íak vosla do izby, ostala som v nemom uzase!! Steny spinave, plesnive, koberec hnusny spinavy....proste DES!!!!!! NIKDY VIAC!!!!! ten hotel by mal zobrat do ruk niekto, kto z neho urobi obyvatelne miesto!!

• Term├şn ubytovania: december 2016, cestoval(a) na slu┼żobn├║ cestu
    • ─îistota
Po─Ćakujte pou┼ż├şvate─żovi helvetka.
Zrecenzovan├ę: 17. j├║la 2016 cez mobiln├ę zariadenie

Hotel Galileo ma mili personal , izby su ciste a pekne zariadene, ranajky podavame formou bufetu, sa nam zdali velmi skromne za tu cenu ,ale najedli sme sa. Lokalita je celkom ok aj ked do centra to pesou chodzou je dost, stravila som v tomto hoteli pobyt pocas sluzobnej cesty a kludne by som sa opat vratila

Term├şn ubytovania: j├║l 2016
Po─Ćakujte pou┼ż├şvate─żovi ZuzkaSiskovajuzinka.
Zrecenzovan├ę: 23. apr├şla 2016

Bola som tento mesiac ubytovan├í v tomto hoteli. Ako p├şsali viaceri predo mnou. Izba bola naozaj ┼ípinav├í a koberec,hlavne okolo stien, predpoklad├ím nebol povys├ívan├Ż od otvorenia.Prach na n├íbytku. Ke─Ć som videla tie podpivn├şky pod poh├írmi, skoro som odpadla.
Pracovala som ako housekeeper, tak┼że viem, o ─Źom p├ş┼íem.┼ápinav├ę steny, vank├║┼íe naozaj mal├ę, musela som ma┼ą dva. Voda v sprchovom k├║te poriadne neodtekala. v umyvadle uplne chybala z├ítka.
Nefaj─Źiarska izba, ale ten smrad po cigaret├ích ma ovalil hned po vstupe do izby.
Slab├Ż v├Żber tv kan├ílov. Ra┼łajky som si po pre─Ź├ştan├ş recenzi├ş tu rad┼íej nedala. Pozit├şvum je wifi na izbe a person├íl na recepcii. Zvl├í┼ít tmavovlas├í recep─Źn├í, neviem meno. V bl├şzkosti je Lidl a Tesco. a Ke─Ćze som sa po ZA prepravovala trolejbusom, uv├ştala som, ┼że zast├ívky boli hne─Ć pri hoteli.

• Term├şn ubytovania: apr├şl 2016, cestoval(a) na slu┼żobn├║ cestu
    • Kvalita sp├ínku