Recenzované: 23. marca 2017 cez mobilné zariadenie

Hotel nie je vôbec vyhovovujuci recepcia bez recepčného izba špinavá, steny , záclony, prádlo postelne potrhane , štandard nejakej ubytovne a nie hotel bola som tam ubytovaná posledný krát bolo to ako zlý sen
Raňajky boli celkom v poriadku

Termín ubytovania: marec 2017, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi Guide491479.
Recenzované: 13. decembra 2016

Nikdy viac!!! Bola som v tomto hoteli prvy krat, kedze som potrebovala prespat pocas SC v Ziline. Vybrala som si ho spomedzi ostatních kvoli tomu, ze bolo o nom pisane, ze to je jeden z najnovsie postavenych hotelov v ZA. Aj fotografie na ich stranke sa mi zdali dobre. No hned po prichode ma zarazilo to, ze na recepcnu som cakala asi 10 minut. Kde som však vosla do izby, ostala som v nemom uzase!! Steny spinave, plesnive, koberec hnusny spinavy....proste DES!!!!!! NIKDY VIAC!!!!! ten hotel by mal zobrat do ruk niekto, kto z neho urobi obyvatelne miesto!!

• Termín ubytovania: december 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi helvetka.
Recenzované: 17. júla 2016 cez mobilné zariadenie

Hotel Galileo ma mili personal , izby su ciste a pekne zariadene, ranajky podavame formou bufetu, sa nam zdali velmi skromne za tu cenu ,ale najedli sme sa. Lokalita je celkom ok aj ked do centra to pesou chodzou je dost, stravila som v tomto hoteli pobyt pocas sluzobnej cesty a kludne by som sa opat vratila

Termín ubytovania: júl 2016
Poďakujte používateľovi ZuzkaSiskovajuzinka.
Recenzované: 23. apríla 2016

Bola som tento mesiac ubytovaná v tomto hoteli. Ako písali viaceri predo mnou. Izba bola naozaj špinavá a koberec,hlavne okolo stien, predpokladám nebol povysávaný od otvorenia.Prach na nábytku. Keď som videla tie podpivníky pod pohármi, skoro som odpadla.
Pracovala som ako housekeeper, takže viem, o čom píšem.Špinavé steny, vankúše naozaj malé, musela som mať dva. Voda v sprchovom kúte poriadne neodtekala. v umyvadle uplne chybala zátka.
Nefajčiarska izba, ale ten smrad po cigaretách ma ovalil hned po vstupe do izby.
Slabý výber tv kanálov. Raňajky som si po prečítaní recenzií tu radšej nedala. Pozitívum je wifi na izbe a personál na recepcii. Zvlášt tmavovlasá recepčná, neviem meno. V blízkosti je Lidl a Tesco. a Keďze som sa po ZA prepravovala trolejbusom, uvítala som, že zastávky boli hneď pri hoteli.

• Termín ubytovania: apríl 2016, cestoval(a) na služobnú cestu
Poďakujte používateľovi soniatko_l.
Recenzované: 30. apríla 2015

Chcela by som sa podeliť s vami o skúsenosti s ubytovaním tomto hoteli. Bola som tam ubytovaná aj v minulosti a bola som veľmi spokojná, preto som pri opakovanej návšteve Žiliny volila tento hotel ako prvý v poradí. Bola som nemilo prekvapená, ako celkovo upadol za pár mesiacov najmä čo sa týka hygieny. Plesnivé všetko v kúpelni: sprchový kút, vaňa, podlaha, otrasné! Pleseň zažratá v škárach a pritom stačí tak málo, pravidelne striekať savom proti pliesni. WC už na druhý deň zapáchalo ako na železničnej stanici, izbu nám neupratali, koše ostali plné, osušky a uterák pod nohy mokré, vraj preto, že sme mali ráno na dverách tabuľku nerušiť, no od obeda do večera bola izba prázdna. Škoda, bol by to pekný hotel, len treba vymeniť menežment.

• Termín ubytovania: apríl 2015, cestoval(a) s priateľmi
Poďakujte používateľovi zupol.