“Spokojnosť”

Zilinska Kozlovna
Na pozícii č. 6 spomedzi 127 Reštaurácie v Žiline
Zrecenzované: 1. marca 2018

Chceli by sme sa veľmi poďakovať za dnešnú návštevu vo Vašej reštaurácií. Boli sme nadmieru spokojní s obsluhou, aj s pripravenými jedlami. Už sa ani nepamätáme, kedy sme naposledy boli v takomto príjemnom prostredí. Funguje to tu ako jedna rodina. Čašníci a hlavne Anička a Štefan, majú veľmi príjemné vystupovanie a vo všetkom vedia dobre poradiť. Cítite sa tu skvelo už len keď otvoríte dvere, všetci nás vrelo privítajú. Tento skvelo zariadený interiér na nás veľmi dobre pôsobí. Máme možnosť pozerať TV z každej strany a počúvať jemné melódie hudby. O jedle už ani nehovoríme. Skvelé ceny, skvelí kuchári, skvelé hotové jedlá, taktiež jedlá na objednávku, skrátka všetko SUPER. A pizza? To musíte vyskúšať, to sa nedá slovami opísať. VYNIKAJÚCA! Chceme sa týmto poďakovať ešte raz skvelému tímu Kozlovňa a aj vedúcemu a prajeme aby to tak ostalo a aby nám to vždy robilo radosť, keď sa tam vyberieme. Kiež by bolo takýchto reštaurácií viac.

Poďakujte používateľovi Inspiration758352.

Zrecenzované: 29. januára 2018

Párkrát som tu už bol, či už na obede, večeri alebo len tak posedieť...a vždy som bol spokojný. Jedlo chutilo výborne, obsluha milá a k tomu pekný interiér reštaurácie.

Počas zimného obdobia majú špeciálnu ponuku teplých nápojov, ktoré sú prevažne alkoholické :) a sú PERFEKTNÉ, zahrejú telo aj dušu. Odporúčam ich ochutnať ;)

Ak budete hladní v akúkoľvek hodinu dňa, tak určite nebudete sklamaní, ak prídete do Žilinskej Kozlovne.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi Otim1.
Zrecenzované: 3. decembra 2017

Ďakujem za veľmi profesionálne pripravené spoločenské posedenie. Tabuľa bola pripravená príjemne, nevtieravo, jedlo bolo na pohľad lákavé a takisto veľmi chutné a obsluha pod vedením p. Peckovej bola na vysokej úrovni. Cítili sme sa príjemne, ani sa nám nechcelo odísť.

V mene našich zamestnancov ešte raz ďakujeme. SLSP

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi rybkamajka.
Zrecenzované: 1. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Skoda tych jedal. 2xdobre jedlo, ale potom zas zle. Je vidiet obrovsku rezervu medzi 2.kucharmi. Restauracia a obsluha velmi dobre

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi monika m.
Zrecenzované: 14. augusta 2019

Dátum návštevy: jún 2019

Cestovatelia, ktorí si pozreli Zilinska Kozlovna, si pozreli aj

Žilina, Žilinský kraj
Žilina, Žilinský kraj

Navštívili ste Zilinska Kozlovna? Podeľte sa o svoje zážitky!