Recenzované: 8. novembra 2017

Menší útulný penzionik v centre mesta. Parkovanie poriešené vo vnútri. Na požiadanie vám vytiahnu mrežu, takže parkovisko skutočne riadne chránené. Izby sú menšie, ale veľmi vkusne a moderne zariadené. Čistučko. Na izbe sme si niečo zabudli ale odložili mi to na recepcii. Na požiadanie dostanete aj teplé raňajky. Inak sa tam nevarí, je tam iba kaviareň. Ak sa tam ubytujete, určite neoľutujete. Jediné čo mi tak troška vadilo je, že aj cez zatiahnuté závesy išlo z balkonov do izby modré svetlo, ale to po čase vypli.

Dátum pobytu: október 2017
Poďakujte používateľovi andy2017577.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Dušan L, Manažér v zariadení Penzion V inom svete.Zodpovedané: 6. decembra 2017

Dobrý deň milý andy2017577,

Sme veľmi radi, že ste mohli navštíviť náš nový útulný penzión v centre Žiliny. Teší nás, že sa Vám u nás páčilo. Zároveň by som Vás rád informoval, že už varíme denné aj večerné menu - kávička,vínko a iné nápoje sú samozrejmosťou. Ďakujeme za Vaše perfektné hodnotenie našich služieb a budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu. :)
S pozdravom
Penzión V Inom Svete