“Vždy skvelý Burger”

Remy's Bistro & Pub
Na pozícii č. 2 spomedzi 86 Reštaurácie v Trenčíne
Zrecenzované: 27. januára 2019

V tomto zariadení na nečakanom mieste som sa ocitol už niekoľko krát a vždy išlo o skvelý kulinársky zážitok. Burgre si držia štandard a reštaurácia má štýl. Milovníkom burgerov vrelo odporúčam.

Poďakujte používateľovi grasshhopper29.

Zrecenzované: 21. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Zastavil som sa na odporúčanie priateľov a môžem odporúčať ďalej. Výborný burger, skvelý a príjemný personal!

Poďakujte používateľovi DonKelso.
Zrecenzované: 7. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Dnešná skúsenosť bola na 5*, boli sme len 2x, ale obe návštevy dopadli na výbornú, obsluha 5* jedlo rovnako, určite sa zastavíme pri najbližšej návšteve TN(-:

Poďakujte používateľovi peters13529.
Zrecenzované: 1. januára 2019 cez mobilné zariadenie

Naozaj skvelá obsluha a dobré jedlo pripravené s fantáziou podávané v príjemnom prostredí. Nie vždy je voľné preto odporúčam rezerváciu a tiež treba rátať s tým že, pri plnej obsadenosti si na jedlo trošku počkáme.

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi BoardingPass815765.
Zrecenzované: 8. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Chodime sem pravidelne, ale dneska to bolo slabsie aj ked obsluha bola vyborna ako vzdy. Maso v burgri malo viac “chrun” ako normalne, az mi to vadilo a na medium to bolo suchsie ako by malo byt. Cakat skoro hodinu na jedlo tiez nie je zrovna ok, ale dobre, bola sobota. Co ale nechapem je tento slovensky zvyk napisat do menu “rebra” a potom naservirovat bocik. Ked si objednam rebro tak cakam nizke rebro aj s kostami a nie 5cm vysoky bok s polovicou mastneho.

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi 5matejc.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia remysbistropub, Majiteľ v zariadení Remy's Bistro & Pub.Zodpovedané: 8. decembra 2018

Vitajte... Ďakujeme krásne za vaše návštevy ☝️ Mrzí nás vaša dnešná skúsenosť. Obsluha je komunikativna a nápomocná pri každej situácii. Určite sa obráťte na ňu s každou milou, či nemilou vecou. Obzvlášť, ak ste náš pravidelný hosť ☝️ Všetko je to o vás, pracujeme aby ste odišli spokojní a naozaj to treba riešiť na mieste... Cez internet už nevieme bohužiaľ nič napraviť Určite sa zasa stavte, ste vítaní

Cestovatelia, ktorí si pozreli Remy's Bistro & Pub, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Remy's Bistro & Pub? Podeľte sa o svoje zážitky!