“Skusenost”

Remy's Bistro & Pub
Rezervovať cez poskytovateľa
Ušetrite až 50 % pri rezervácii online. *
Zariadenie Remy's Bistro & Pub nie je dostupné v čase, ktorý ste zvolili. Zvoľte iný čas alebo vyhľadajte dostupné reštaurácie.
Vybraný čas už uplynul.
Na pozícii č. 2 spomedzi 79 Reštaurácie v Trenčíne
Zrecenzované: 20. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

10/10 keby takto bolo vsade jedlo obsluha pitie ceny TOP. Velka spojojnost urcite sa vratime aj ked sme cezpolni.....

Dátum návštevy: október 2018
Poďakujte používateľovi 861milanb.

Zrecenzované: 17. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

mal som nemala hamburgrov ale v remyse je top tie chute ked sa vam spoja v ustach no zazitok.

burger top !! obsluha super , pivo super
treba viacej miesta na sedenie :-))) casto byva plno

Poďakujte používateľovi Excursion798149.
Zrecenzované: 2. septembra 2018 cez mobilné zariadenie

Uz sme tu bolo viac krat a nikdy sme neodisli sklamany. Obsluha a jedlo vynikajuce ako vzdy. Odporucame na 100%

Dátum návštevy: september 2018
Poďakujte používateľovi JanaP1417.
Zrecenzované: 20. júla 2018

Jedlo je tu fajn a to po vsetkych strankach, len ceny mi pridu naozaj neprimerane typu jedla a prostredia. Oblsuha je tu ale vzdy velmi mila. Ako negativum hodnotim aj ze nemaju terminal a neberu ani stravne listky.

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi juliakisakova2.
Zrecenzované: 10. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Hovädzia polievočka, burger, aj pivko ako ma byť na ozaj poctivú reštauráciu!!! Odporúčame všetkými 10 a dúfame že sa dostaneme aj skor ako o rok po pohode..

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi TiborC97.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Remy's Bistro & Pub, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Remy's Bistro & Pub? Podeľte sa o svoje zážitky!