“18+”

Remy's Bistro & Pub
Na pozícii č. 2 spomedzi 90 Reštaurácie v Trenčíne
Zrecenzované: 9. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Burgere v Remy’s by sa mali podávať len osobám starším ako 18 rokov pretože to čo som dnes dostal bolo gastronomické porno.

Poďakujte používateľovi Trek759978.

Zrecenzované: 25. februára 2018

Dnes prvy krat v Remys. VYNIKAJÚCE, chutné jedlo nám spríjemnoval pohodový a profesionálny personál ktorý vedel čo robí, s prístupom s ktorým sme sa na slovensku ešte nestretli. Zážitok pre žalúdok aj dušu. Treba vyskúšať. Dakujeme.

Poďakujte používateľovi ViliamT5.
Zrecenzované: 14. februára 2018 cez mobilné zariadenie

Pre mňa top burger v širokom okolí. Príjemné prostredie so super obsluhou. Určite sa oplatí vyskúšať!

Poďakujte používateľovi Andrej141.
Zrecenzované: 25. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Dneska som sa rozhodol pozriet restauraciu Remys kedze som pocul samu chvalu na chut burgrov a sam som ostal ocareny super pristupom casnikov a ich ochotou poradit . Ochutnal som klasik burger s poklonou musim uznat ze burger chutil skvelo zemla chrumkava a mäso stavnate + domace hrancle boli chrumkave a zaroven chutne jedine co by som vytkol tomuto podniku je nadoba kam davaju hranolky nezmestila sa mi tam ruka .. Restauraciu vrelo odporucam

Poďakujte používateľovi RamonA1869.
Zrecenzované: 23. januára 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme tam zatiaľ len raz, ale odvtedy musím na ten úžasný burger dennodenne myslieť a to som predtým tento druh jedla najmä kvôli mäsu vôbec neobľubovala. Teraz mi je až ľúto, že nebývam bližšie k Trenčínu

Poďakujte používateľovi Z5247CYpatriciak.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia Martin Č, Majiteľ v zariadení Remy's Bistro & Pub.Zodpovedané: 24. januára 2018

Dobrý deň Patrícia... Moc ste nás všetkých potešila. Určite sa niekedy stavte. Ste vítaná a ešte raz ďakujeme za vašu návštevu

Cestovatelia, ktorí si pozreli Remy's Bistro & Pub, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Remy's Bistro & Pub? Podeľte sa o svoje zážitky!