“Príjemné prostredie a milá obsluha”

Restauracia Berlinetta
Na pozícii č. 41 spomedzi 90 Reštaurácie v Trenčíne
Zrecenzované: 20. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Veľmi dobrá reštaurácia za prijateľné ceny. Obsluha je veľmi milá a ochotná. Ponuka je veľmi široká, každý si vyberie podľa svojej chuti.

Poďakujte používateľovi Milo124.

Zrecenzované: 29. augusta 2017

V reštaurácii Berlinetta cítiť veľmi príjemnú rodinnú, priam láskavú atmosféru= jedlo,obsluha,prostredie.

Dátum návštevy: august 2017
Poďakujte používateľovi jarkasurka.
Zrecenzované: 12. februára 2017

Navštívili sme ju s priateľmi. Dali sme si neskorý obed. Jedlo na slušnej úrovni, taktiež obsluha. Bežná dobrá reštaurácia, kde sa dá slušne najesť.

Dátum návštevy: marec 2016
Poďakujte používateľovi samikivan.
Zrecenzované: 7. januára 2017

zariadenie pekné, no obsluha zrejme nemala svoj deň. čašníčka sa opýtala na prepečenie mäsa - no nevyšlo im to!! capresse tu robia veľmi inovatívne - pažitkové!! slušnejšie by bolo keby nám vopred oznámili, že im dochádza bazalka, objednali by sme si niečo iné ako dostať na tanieri postrašenú mozzarelu zmesou nasekanej bazalky a pažitky. takéto caprese mi ešte neservírovali!!

Dátum návštevy: január 2017
3  Poďakujte používateľovi IvanaA634.
Zrecenzované: 2. januára 2017

Dobrá reštaurácia vhodná na posedenie v pároch, ale aj na menšie rodinné oslavy. Príjemné a kľudné prostredie.

Dátum návštevy: september 2016
Poďakujte používateľovi Slavo_TN.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Restauracia Berlinetta, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Restauracia Berlinetta? Podeľte sa o svoje zážitky!