“chatová atmosféra”

Kuchyňa: Talianske, Pizza
Vhodné pre: Rodiny s deťmi
Možnosti stravovania: Rezervácie
Zrecenzované: 27. marca 2018

príjemné prostredie teda ak máte radi vidiecky štýl, varia priemerne málokedy sa mi stáva že by mi nechutilo s cenami sa tiež držia v relatívne prijatelných číslach.

Poďakujte používateľovi OndrejA8.

Zrecenzované: 7. marca 2018 cez mobilné zariadenie

Nespokojnosť s cestom. Po chvíľke, zjedení pol pizze, okraje boli tvrdé ako kameň. Inak chuťovo bola dobrá.

Poďakujte používateľovi JozefM219.
Zrecenzované: 9. januára 2018

Veľmi príjemná reštaurácia, ktorej majiteľ pochádza priamo z Talianska. Jednoznačne tu majú najlepšiu pizzu v Trenčíne. Čo sa týka ostatných jedál záleží aká smena je zrovna v kuchyni asi. Niekedy výborné inokedy skôr slabý priemer. Osobne tam ale chodievam hlavne kôli pizzi. Sám majiteľ si však dáva veľmi záležať na spokojnosti zákazníkov a veľmi často ho je vidieť ako sa rozpráva priamo so zákazníkmi a všíma si postrehy a neustále sa snaží zlepšovať.

Dátum návštevy: december 2017
1  Poďakujte používateľovi proglas.
Zrecenzované: 5. januára 2018

K napísaniu tejto recenzie ma podnietila ostrá kritika mojich zahraničných priateľov, ktorých som k Luigimu poslal. Veľmi ma to mrzelo a tak som tam zašiel aj ja so svojimi slovenskými priateľmi. Od čias mäsokombinátu, kde táto pizzeria sídlila v minulosti, sa interiér zmenil k lepšiemu. Reštaurácia je veľmi útulná, pôsobí domáckym dojmom, je v nej príjemná talianska atmosféra. Bolo tam čisto. Objednali sme si pizzu, gnocci a zeleninový šalát s tuniakom. Tieto jedlá sme objednali naschvál, pretože v minulosti patrili k našim najobľúbenejším. S veľkým poľutovaním však musím konštatovať, že jedlo bolo zlé. Fakt zlé. Na každom trojuhlníku pize bolo jedno, opakujem jedno!!! koliesko malej salámy a piza bola takmer surová. Kamarát mal quatro formaggi, jeho pizza bola rovnako nedopečená a syra bolo málo. Priateľkin tuniakový šalát s vajíčkom natvrdo som ochutnal a utrpel šok. Šalát bol akoby poliaty octom, z vajca tam bolo presne 5 plátkov!!!!, tuniak bol ten najlacnejší, drvený a vo vlastnej šťave, nebola tam ani jedna jediná hoblinka parmezánu, no proste otras. Priateľka ho nechala takmer celý na tanieri. Veľmi tvrdo musím skritizovať pánske WC. Oproti interieru reštaurácie je to iný svet. WC pripomína školské záchody na základnej škole 70 tych rokov. Otrasné kachličky, zavápnené pisoáre a smrad.
Záver: Nič z toho čo som tam videl, zažil a požil, nechápem!!!! Veď táto pizzeria patrila v minulosti k vyhláseným široko ďaleko. Bola to naša naj naj najobľúbenejšia. Som absolútne sklamaný, zahraničným priateľom dávam zapravdu a už nikdy sem nikoho nepošlem. Ja sa tam ešte určite v lete vrátim aby som zhodnotil či sa niečo za pol roka zmenilo. Ak nie, v živote tam už nepôjdem. Ešte šťastie, že v Trenčíne sa dá z čoho vybrať. Ale je mi to veľmi ľúto, práve kvôli ten jedinečnej atmosfére... Odkazujem Luigimu, že by sa mal nad tým zamyslieť a urýchlene zjednať nápravu, lebo ak to takto povedie ďalej, dlho nevydrží. A to by bola škoda, Luigiho mám rád.

Poďakujte používateľovi esixstvorka.
Zrecenzované: 28. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

Obrovske sklamanie :( Po mnohych rokoch som sa vratila do mojej oblubenej pizzerie a na pizzu 4stagioni a laugaricio sme dostali zavarane sampinony Co by na to povedali Taliani? Ani vo sne by mi nenapadlo, ze nam v tejto niekdajsej top pizzerii daju ine ako cerstve. Aj by som si za cerstve priplatila.

Dátum návštevy: december 2017
3  Poďakujte používateľovi Gavulka.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria da Giacomo, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Pizzeria da Giacomo? Podeľte sa o svoje zážitky!