“Proste snaha byť Nóbl”

Reštaurácia Pod hradom
Na pozícii č. 3 spomedzi 86 Reštaurácie v Trenčíne
Zrecenzované: 27. januára 2019

Reštaurácia sa snaží o vysoký štandard a treba povedať že sa jej to aj darí, jedlo, obsluha, prostredie všetko vynikajúce a na krajské mesto obzvlášť, za toto si ale troška priplatíte.

Dátum návštevy: november 2018
1  Poďakujte používateľovi grasshhopper29.

Zrecenzované: 29. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Zial nemohli sme vyskusat. Vypnite si tu moznost, ze je otvorene. Isli sme taxikom a sklamanie. Asi po sviatkoch zavrete. Je sobota 29. Dec. Inak restika na obrazkoch vyzera dobre.

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi lyzo007.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia podhradom13, Majiteľ v zariadení Reštaurácia Pod hradom.Zodpovedané: 29. decembra 2018

Dobrý deň,

mrzí nás že ste sa prehnali, ale jako je uvedené na našich web stránkach a soc.sieťach hotel a reštaurácia sa po 15 rokoch zatvára a končí pod našim vedením.
Ďakujeme za pochopenie s pozdravom.

Zrecenzované: 13. decembra 2018 cez mobilné zariadenie

Vynikajuce jedlo s prijemnym prostredim a personalom, v cene menu dezert a citronova voda, TOP! Urcite sa oplati dat za menu o euro viac, pri takejto kvalite jedla

Dátum návštevy: december 2018
Poďakujte používateľovi Brannno.
Zrecenzované: 7. decembra 2018

Príjemné prostredie reštaurácie, obsluha na veľmi dobrej úrovni, v celku komplikovane napísané menu. Mali sme predjedlo, polievku aj hlavný chod, pomer kvality jedla a cena - priemerný.

Dátum návštevy: november 2018
1  Poďakujte používateľovi Miro C.
Zrecenzované: 30. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

V restauracii sme mali rodinnu oslavu. Jedlo bolo fantasticke, obsluha prijemna. Vo vsetkom nam vysli v ustrety.
Velka spokojnost.

Dátum návštevy: september 2018
2  Poďakujte používateľovi LubicaS_12.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Reštaurácia Pod hradom, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Reštaurácia Pod hradom? Podeľte sa o svoje zážitky!