“Obedik po taliansky”

Kuchyňa: Talianske
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Možnosti stravovania: Otvorené do neskorých nočných hodín, Rezervácie
Zrecenzované: 29. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Navštívili sme tuto velmi cistu reštauráciu v sobotu poobede v Trenčíne je vela reštaurácií cez vikend zavretých a tak nas vyber padol na tuto reštauráciu paradajková polievka bola skvela aj Pizza prostredie velmi pekne a príjemná obsluha odporúčam ..;)

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi MichaelaR836.

Zrecenzované: 19. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Vôňa Talianska , tu dýcha z každého kúta , úžasný priestor veľmi pozorná obsluha výborné jedlo ,skvelé vínko naozaj vhodné miesto na romantické posedenie pre dvoch ,ale i partiu priateľov. Treba sa však pripraviť na o niečo vyššie ceny .

Dátum návštevy: apríl 2018
Poďakujte používateľovi jurajo432.
Zrecenzované: 9. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Boli sme tu nadmieru spokojní.Rýchlo lahodne a na vysokej úrovni. Točili sme si medzi sebou taniere a všetko bolo skvelé. Veľký palec hore.

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi ziburaA.
Zrecenzované: 4. júna 2018

Ja nedoverujem restauraciam, ktoré maju velky vyber: Kvalitne varit z cerstvych ingrediencii mozno velmi dobre, ale nie dvadsiatoro jedal. Tak je to aj v Piazzette, kde si cenim ukazku mäsa alebo ryby na tacke a k stolu. Cerstvost mozno vonat.

Povodne som objednala paradajkovou polievkou a steak medium-rare so zeleninou. Zial, paradajkova polievka chutnala trochu divo - po vyliati paradajkovej passaty z konzervy bola stava asi len trochu posolena. Skoda, v porovnani s Talianskom je to chutove skor slaby priemer.
Kedze to obsluha poplietla, dostala som namiesto steaku involtini plnené syrom -ktoré dobre vyzerali a tak som sa na tieto "spanielske vtacky" odvazila. Za ponuku vymenit ich za steak som sa podakovala, ale involtini chutnali naozaj vynikajuco.

Obsluhe bola nespravna objednavka trapna a reagovala profesionalne: Okrem drinku mi podnik oferoval aj dessert (crème brulée) a sa explicitne ospravedlnili.

Co sa mi menej paci:
Nudna kombinacia zeleniny (baklazan, paprika, paradajka, sampinony) a to v zime-v lete. Na taliansku restauraciu maju velmi malo zeleniny ako prilohu alebo ako zeleninovy chod.
Cez obed neobjednat komplikovanejsie menu, nemaju dost kapacity v obsluhe.

Co sa mi paci:
Nevelky, vyber, ale cerstvy tovar a (vecsinou) na uplne cerstvo varené jedla.
Moznost si u buffetu nakupit talianske speciality ako speck, salamu, scamorzu atd.
Prijemna obsluha, profesionalna reakcia na reklamaciu.

Facit: Restauraciu odporucam napriek chybam, ktoré sa obcas stanu.
Pomer cena-kvalita je dobry.

Dátum návštevy: máj 2018
1  Poďakujte používateľovi inf0citizen.
Zrecenzované: 26. mája 2018 cez mobilné zariadenie

Jedlo bolo velmi chutne, obsluha prijemna, urcite odporucam milovnikom talianskej kuchyne, cestovin, ryb a dezertov.

Poďakujte používateľovi LubicaS_12.

Cestovatelia, ktorí si pozreli La Piazzetta, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste La Piazzetta? Podeľte sa o svoje zážitky!