Trenčín

“totalny omyl”

Trenčiansky pivovar Lanius
Na pozícii č. 4 spomedzi 88 Reštaurácie v Trenčíne
Kuchyňa: Krčma s vlastným pivovarom
Opis: Mainly the on-site restaurant to a new-generation craft brewery specialising in a wide variety of beer styles from around the world. Over 30 beer styles, all of own produce, available in the brewpub.
Zrecenzované: 15. septembra 2019

ziadny ludia , no I tak trvalo 30 minut ,kym doniesli studenu polievku. a to stale som nemal na ste pohar obycajnej vody a utopence. jedlo bolo vedochutene, v kapustnici plavali sampiony z plechovky. rebierka?moj maly 6syn na grile pripravy rychlejsie a hlavne chutnejsie. obsluha totalne mimo. cele zle

Poďakujte používateľovi tommysalek1106.

Zrecenzované: 27. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Veľmi chutné jedlo a pivo. Ja som si dala rebrá a boli výborne upečené.
Mali sme aj bravčový trhaný hamburger aj ten bol super. Určite odporúčam túto reštavráciu v Trenčíne.

Poďakujte používateľovi MarcelaM3192.
Zrecenzované: 11. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Najlepšie pivo aké som mal. Chodím sem vždy, keď som v meste. Všetko výborné, aj jedlo parádne, ale za tú kvalitu si aj zaplatíte.

Poďakujte používateľovi C1st1C.
Zrecenzované: 7. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Milá atmosféra s príjemnou obsluhu. Treba to zažiť a aj uzit si varene pivo. Vrelo doporučujem.
Jana

Poďakujte používateľovi JanaD1049.
Zrecenzované: 7. augusta 2019

Pekny a romanticky podnik, pekne zariadeny s prijemnou obsluhou a aj atmosferou, jedlo bolo super, vyber jedal a napojov fajn, ceny velmi slusne.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi 9ernest.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Trenčiansky pivovar Lanius, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Trenčiansky pivovar Lanius? Podeľte sa o svoje zážitky!