“PIVO”

Trenčiansky pivovar Lanius
Na pozícii č. 4 spomedzi 90 Reštaurácie v Trenčíne
Kuchyňa: Krčma s vlastným pivovarom
Opis: Mainly the on-site restaurant to a new-generation craft brewery specialising in a wide variety of beer styles from around the world. Over 30 beer styles, all of own produce, available in the brewpub.
Zrecenzované: 21. marca 2018

Keď chcem neobyčajné pivo, navštívim Lanius. Tu vždy nájdem pivo podľa mojej chuti a nálady. Teším sa na leto a terasu.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi IrenG45.

Zrecenzované: 16. januára 2018

Jedlo nic nepokazí, ale zas ani nejako neohuri. Obsluha ochotná, ale mohla by sa viac usmievat. Este tomu niekedy dam sancu

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi MartinB9083.
Zrecenzované: 30. decembra 2017 cez mobilné zariadenie

V teto restauraci me nadchlo predevsim pi vo. Skvely je Bohemia lager. Dale maji asi 8 piv na cepu-prevazne ALE/IPA. Interier velmi vkusne zarizeny,obsluha rychla a prijemna. Daji se koupit i lahvova piva,za min 2,5eur/ks jsou vsak pomerne draha.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi michaljanic.
Zrecenzované: 25. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Vždy keď mám chuť na dobré pivo, tak moje kroky vedú do Laniusu. Keďže som priaznivcom pivných špeciálov, tak táto reštaurácia/pub ma nikdy nesklamala, a naopak ma vždy milo prekvapí. Okrem pív ktoré má viac-menej v trvalej ponuke, pravidelne zaraďuje niekoľko pivných štýlov, ktoré nie sú v našich končinách príliš známe. A na dôvažok tam i dobre varia. Za mňa 5/5*.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi RastislavG14.
Zrecenzované: 16. novembra 2017

Pív je tam na výber viac než dosť, dá sa tam aj príjemne najesť . Priestor je veľký pekný trošku chladno ale to napraví už prvé pivo kedže sú silné :)

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi OndrejA8.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Trenčiansky pivovar Lanius, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Trenčiansky pivovar Lanius? Podeľte sa o svoje zážitky!