Trenčín

Pizzeria Restaurant Speranza
Na pozícii č. 8 spomedzi 88 Reštaurácie v Trenčíne
Kuchyňa: Európske
Zrecenzované: 15. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Pocas nasej kratkej navstevy TN sme v ramci piatkoveho obeda zavitali prave sem.
Dali sme si menu a kazde z jedal bolo vynikajuce.
Obsluha dievcata boli mlade, prijemne a usmievave.
Sedeli sme na terase, kde sa to pocas obeda dost rychlo menilo, vo vnutri je priestor restauracie este dost velky a priestranny.
V menu maju velky vyber, ktory sa kazdy den meni, takze urcite si kazdy vyberie a nezostane sklamany.
ODPORUCAM!

Poďakujte používateľovi MichalaF.

Zrecenzované: 5. septembra 2019

Toto je moja a naša reštika v TN, ktorá NIKDY nesklamala! Milý personál, jedlo výborné. Nepokazte sa! Držím palce majiteľom aj celému personálu.

1  Poďakujte používateľovi trencianka.
Zrecenzované: 1. septembra 2019 cez mobilné zariadenie

Dakujeme za typ slecne z Trencianskeho hradu :)
Prijemna restauracia nedaleko namestia, kde maju v tyzdennu ponuku 9 jedal a 1 polievku. Ochutnali sme fazulovu polievku, rizoto a palacinky. Vsetko bolo velmi chutne.
Obsluha bola naozaj pocetna takze sme skoro vobec necakali.
Odporucame :)

Poďakujte používateľovi janakamar.
Zrecenzované: 28. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Dobre jedlo, no kedze vela zalezi od personalu, niekolkokrat sme natrafili na neochotu alebo dlho cakali na obsluhu. Inokedy boli zase casnici velmi mili a ochotni... je to zrejme sposobene castou vymenou zamestnancov...

Dátum návštevy: jún 2019
Poďakujte používateľovi Maja Č.
Zrecenzované: 26. mája 2019 cez mobilné zariadenie

V restauracii sme sa zastavili v ramci vyletu v Trencine a dobre sme urobili. Jedlo bolo rychlo pripravene, pizza chutna, menu tiez. Negativom bola iba polievka, ktora bola podana takmer vychladnuta.

Dátum návštevy: máj 2019
Poďakujte používateľovi Matt123451.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Pizzeria Restaurant Speranza, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Pizzeria Restaurant Speranza? Podeľte sa o svoje zážitky!