“Príjemné miesto v centre.”
Recenzia Retro Restaurant

Retro Restaurant
Na pozícii č. 16 spomedzi 89 Reštaurácie v Trenčíne
Zrecenzované: 20. marca 2018

Príjemné miesto v centre. Absolvovali sme tam niekoľko rodinných stretnutí a vždy sme boli spokojní s obsluhou aj jedlom.

Dátum návštevy: október 2017
Poďakujte používateľovi IrenG45.

Zrecenzované: 4. februára 2018

Reštauráciu sme navštívili kvôli menšej rodinnej oslave. Obsluha celkom ušla (na zopár chybičiek), jedlo bolo chutné. Vzhľadom na potravinovú intoleranciu bol dosť tažký výber, ale to je vo väčšine reštaurácii v Trenčíne. Bohužiaľ, na takýchto ľudí sa stále nemyslí...

Poďakujte používateľovi 201tinan.
Zrecenzované: 7. januára 2018

Slušné prostredie, rýchla obsluha . Jedlo pomerne dobre pripravené aj uložené zaujímavo na tanier. Kačacie prsia však na kožke neboli chrumkavé, čo som bola trochu sklamaná a na krajoch trochu prepečené, teda trochu "hužvavé" v strede už boli krehké a jemné, šťavnaté. Knedľa bola zaujímavá mozajka z rožkov, mohla byť možno klasicky zohriata v pare a bola by jemnejšia. Celkový chuťový dojem z jedla však čiastočne pokazil studený tanier (tzv. klubový) . keby bol nahriaty, jedlo by bolo veľmi dobré. Rozlievané červené víno bolo dobré.

Poďakujte používateľovi ikazPk.
Zrecenzované: 5. januára 2018

Ako vždy, výborná skúsenosť. Rád a často sa sem vraciam. Čisto, útulne, skutočne vynikajúce jedlo. Interiér zaujímavý, obsluha príjemná, jedlo vynikajúce. Jedna z mála vynikajúcich reštaurácií po všetkých stránkach.

Dátum návštevy: december 2017
Poďakujte používateľovi esixstvorka.
Zrecenzované: 18. novembra 2017 cez mobilné zariadenie

Jedlo bolo naozaj chutne a vyborne boli aj polievky. Obsluha bola v poriadku. Interier je zaujimavy, je sa naco pozerat kto ma rad retro veci.

Dátum návštevy: november 2017
Poďakujte používateľovi PeterSKK607.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Retro Restaurant, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Retro Restaurant? Podeľte sa o svoje zážitky!