“Moderné, príjemné”

Food Station - restaurant & caffe
Na pozícii č. 19 spomedzi 79 Reštaurácie v Trenčíne
Zrecenzované: 26. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Obsluha, aj prostredie reštaurácie je veľmi príjemné. Majú v ponuke zaujímavé kombinácie šalátov. Dala som si ľadový šalát s avokádom. Bol výborný, vadil mi v ňom však horčicový dresing...

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi BarboraK280.

Zrecenzované: 20. júla 2018

Restauracia je vkusne zariadena. Jedlo si drzi rovnaky standard, obsluha bolo vzdy mila. Po obede alebo veceri odporucam dat si kavicku.

Dátum návštevy: júl 2018
Poďakujte používateľovi juliakisakova2.
Zrecenzované: 10. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Navštívili sme 10.6. vonkajšiu kaviareň prvý a posledný krát. O 17.10 personál už upratoval priestory, ale vraj nás ešte obslúžia. Boli sme jedinými zákazníkmi v tom čase. Objednali sme si limonádu a čakali. Prišiel druhy pár, im priniesli kávu a my sme stále čakali. Slečna chodila okolo nás a nič. Ked sme sa po 20 min. spýtali kde mame objednávku, že zabudli. Nemám na taký personál čo viac dodať.

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi Jarmila V.
Zrecenzované: 9. júna 2018 cez mobilné zariadenie

Nahodna prva navsteva. Rizoto bolo fakt vynikajuce, stavnate a lahke. Salaty a cestoviny bodovali tiez. Spokojnost.

Dátum návštevy: jún 2018
Poďakujte používateľovi Gu10038.
Zrecenzované: 24. februára 2018

Boli sme tu viackrat, pred vyse rokom to bol este fajn podnik s dobrym jedlom. Ale zda sa, ze kvalita sa stale viac zhorsuje. Aj jedlo aj obsluha. Dnes sme mali v cerstvom pomarancovom dzuse 3V gombikovu bateriu!!!!!!!!! Neviem si predstavit, ako sa tam dostala. Ked sme to oznamili casnicke, ta sa usmiala, akoze zartujeme! Je to smutne, ani sa neospravedlnila... Takze takyto podnik a urobte si nazor na hygienu.

1  Poďakujte používateľovi DenisaDMG.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Food Station - restaurant & caffe, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Food Station - restaurant & caffe? Podeľte sa o svoje zážitky!