“3V bateria v cerstvom pomarancovom dzuse!!!”

Food Station - restaurant & caffe
Na pozícii č. 47 spomedzi 93 Reštaurácie v Trenčíne
Zrecenzované: 24. februára 2018

Boli sme tu viackrat, pred vyse rokom to bol este fajn podnik s dobrym jedlom. Ale zda sa, ze kvalita sa stale viac zhorsuje. Aj jedlo aj obsluha. Dnes sme mali v cerstvom pomarancovom dzuse 3V gombikovu bateriu!!!!!!!!! Neviem si predstavit, ako sa tam dostala. Ked sme to oznamili casnicke, ta sa usmiala, akoze zartujeme! Je to smutne, ani sa neospravedlnila... Takze takyto podnik a urobte si nazor na hygienu.

1  Poďakujte používateľovi DenisaDMG.

Zrecenzované: 2. augusta 2017

prostredie restauracie krasne na to ze je v nakupnom centre. ochutnala som burger ale neoslovil ma, prirovnala by som ho "lepsi mcdonald". restauracii urcite este sancu dam vraj ich quesallida stoji za to :)

Dátum návštevy: júl 2017
Poďakujte používateľovi Mobile714630.
Zrecenzované: 11. apríla 2017

Chodím pravidelnejšie , obsluha fajn, jedlo super, atmosféra újde keď nieje veľa ľudí. Najlepší kurací steak aký som jedol.

Poďakujte používateľovi ErikV2516.
Zrecenzované: 19. februára 2017

Restauracia sama o sebe posobi velmi milym dojmom s ustretovou obsluhou a wifi pripojenim. Nase jedlo pozostavalo z rajcinovej a cesnakovej polievky, ktore boli naozaj velmi dobre. Tekvicove rizoto s kur prsiami plnenymi syrom boli fajn, no trosku malo dochutene. Grilovany hermelin na zelenine bol velmi dobry. Vegetariansky burger bol ok... no nic extra necakajte. Ocenujem ale moznost bezlepkovej pizze, ktora bola velmi chutna a este nam ju aj zabalili. Za velke plus povazujem skvelu kavu, ktora bola naozaj vyborna a asi najlepsia spolu s paradajkovou polievkou z celeho jedalneho a napojoveho listka.

Poďakujte používateľovi viktoriaFo.
Zrecenzované: 16. februára 2017 cez mobilné zariadenie

Chodím sem vždy len počas obedového menu a takto si predstavujem ideál obedového menu za 5€. Ešte ani raz som nebol sklamaný. Čo sa obedového menu týka 5 z 5.

Poďakujte používateľovi MichalS2292.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Food Station - restaurant & caffe, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Food Station - restaurant & caffe? Podeľte sa o svoje zážitky!