“Skutocne neskutocne 😉”
Recenzia Oyshi

Oyshi
Na pozícii č. 6 spomedzi 88 Reštaurácie v Trenčíne
Kuchyňa: Japonské

Restauraciu som navstivila s manzelom...rezervaciu sme urobili na poslednu chvilu, ale aj ked bolo plno, tak nebol problem pockat pri bare, kym sa rezervovany stol uvolni.
Obsluha mila, prijemna a vyzna sa a vie odporucit! mladi chalani ci uz ako casnici, alebo kuchari.
Co sa tyka jedla...nie casto clovek natrafi na takuto kvalitnu japonsku kuchyni, kde je vsetko cerstvo, skoro priamo pred vasimi ocami, pripravovane.
Vyskusali sme viacerp jedal, od predjedla, sushi aj teplej kuchyne...a vsetko bolo takeeee chutneeee!!
No a vyzdvihujem originalitu pri drinku GIN TONIC, ta uhorka tam chutovo spravi neskutocne divy...a konecne studeny PERLIVY tonic...to je vzacnost!!
Palec hore chalani, len tak dalej, drzte sa!!
ODPORUCAM!

Poďakujte používateľovi MichalaF.

Zrecenzované: 16. júla 2019

Úžasné sushi, mne veľmi chutilo, mali sme toho viacej, sushi bolo čerstvé a chutné, dezerty skvelé a taktiež výborne chutili aj smažené krevety.

Poďakujte používateľovi adrianson.
Zrecenzované: 7. mája 2019 cez mobilné zariadenie

Brat s priateľkou nás zavolali na večeru, a som rád , že sme išli práve sem . Reštaurácia je krásna, štýlová ,proste príjemná atmosféra .Určite vhodné miesto i pre obchodných partnerov , alebo romantickú večeru pre dvoch, alebo partiu priateľov.Vinikajúce jedlo , veľmi príjemná obsluha. V jedálnom lístku nájdete okrem bohatého výberu sushi dobrôt aj napríklad kačacie prsia boli skvelé :-). Určite odporúčam , cenovo trošku vyššie 4 osoby účet 100€ ale cca 3 hodinky s vybornym jedlom, dezertom, vinkom, vodou a wiskey :-) Krásny večer moznost platit kartou.

Poďakujte používateľovi jurajo432.
Zrecenzované: 23. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

Boli sme s kamarátmi na výlete v Trenčíne a išli sme uličkou smerom na hrad. Nenápadný vchod do reštaurácie som si ledva všimla, ale keďže som si už predtým googlila kam na obed v Trenčíne, tak som Oishi spoznala. Sadli sme si na terasu tejto minimalisticky a na prvý pohľad stroho zariadenej reštaurácie a odvtedy všetko bolo super! Obsluha (veľmi príjemná, štýlová dievčina) nám perfektne vedela poradiť. Ja som si dala okrem polievky z kokosoveho mlieka sushi s avokádom, vyprážané v tempure s majonézou a tá chuť bola DOKONALÁ! Ďakujeme za top zážitok z jedla a aj reštaurácie, ktorá je fakt originálna! Určite sa tam vratime.

Poďakujte používateľovi DanielaLekaj.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia kijaka, Majiteľ v zariadení Oyshi.Zodpovedané: 24. apríla 2019

Ďakujeme veľmi pekne za recenziu. Terasu ešte dokončujeme, no sme veľkí fanúšikovia minimalizmu, takže tiež to bude trošku "strohejšie" :). Určite príďte vyskúšať aj teplú kuchyňu. Budeme sa tešiť na ďalšiu návštevu.

Zrecenzované: 13. apríla 2019 cez mobilné zariadenie

restauracia s fantastickym jedlom. nezlaknite sa vchodu ktory vas nicim nelaka aby ste si vsimli ze tam je vobec nejaka restauracia. kuchari vam vycaruju umelecke diela na tanieri ale zaroven s chutou ktora predci vase ocakavania. obsluha je fajn aj ked viac treningu by nezaskodilo. ale vsetko predci atmosfera a chute ktore zazijete. velke prekvapenie na mesto Trencin.

Poďakujte používateľovi AlenaKulikova.

Cestovatelia, ktorí si pozreli Oyshi, si pozreli aj

Trenčín, Trenčiansky kraj

Navštívili ste Oyshi? Podeľte sa o svoje zážitky!