Trenčín
Recenzované: 7. augusta 2019 cez mobilné zariadenie

Príjemný hotel s milou obsluhu, kde si môžete uzit bazén, či velnes. Služby hotela rôznorodé. Ideálny relax a oddych v meste Trencin. Plne doporučujem tento hotel historiou pretkany pre príjemnú atmosféru aj pre rodinky s deťmi.
Jana

Typ výletu: Cestoval/a sólo
Poďakujte používateľovi JanaD1049.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ElizabethManagement, Manažér recepcie v zariadení Hotel Elizabeth.Zodpovedané: 28. augusta 2019

Milá Jana
ďakujeme za Vaše milé slová, sme radi, že ste sa u nás cítili príjemne.

Recenzované: 5. júla 2019 cez mobilné zariadenie

Keď chcete byť naozaj spokojný, objednajte si ubytovanie, vychutnajte si skvelé raňajky aj obedy, oddýchnite si v luxusnom wellness a večer si urobte prechádzku na hrad - ten je od hotela vzdialený len pár krokov. Ideálne útočisko pre zamilovaný pár, ale tiež tu môžete usporiadať firemnú konferenciu. Profesionálny a veľmi mily personál sa o Vás postará. Už dávno sa mi nestalo, že by celý personál bol tak skvelý. Fajn som si pokecala s chyžnou, čašníkmi, aj recepčnými. Naozaj vrelá vďaka.

Poďakujte používateľovi BarboraK280.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ElizabethManagement, Front Office Manager v zariadení Hotel Elizabeth.Zodpovedané: 18. júla 2019

Milá BarboraK280

veľmi pekne ďakujeme za návštevu a tiež za zhrnutie skúseností, ktoré ste prežili počas Vášho pobytu. Vaše slová si veľmi vážime a budeme sa tešiť na Vašu ďalšiu návštevu.
S pozdravom Jana Pavlíková

Recenzované: 10. júna 2019 cez mobilné zariadenie

Priestranná recepcia, bezproblémove parkovanie. Ochotný personál. Preklenné verejné priestory, 2 výťahy z jedného výhľad na bazén. Bazén aj so saunami. Uteráky s monogramom. Vysoká tvrdá posteľ. 5* reštaurácia na vysokej úrovni, skutočne profesionálna obsluha!

Dátum pobytu: august 2018
Poďakujte používateľovi vero272nika.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ElizabethManagement, Front Office Manager v zariadení Hotel Elizabeth.Zodpovedané: 13. júna 2019

Milá vero272nika

V prvom rade sa veľmi tešíme, že ste si vybrali na pobyt hotel Elizabeth a ešte viac nás teší Vaša spokojnosť. Ďakujeme za Váš čas pri písaní recenzie, budeme radi ak sa v budúcnosti opäť uvidíme.
Prajeme všetko dobré.
S pozdravom Jana Pavlíková a tím hotela Elizabeth

Recenzované: 11. októbra 2018 cez mobilné zariadenie

Casto mavame v tomto hoteli pracovne stretnutia.Hotel sa nachadza na krasnom mieste-pod hradom.Čo sa tyka recepcie-mily,ustretovy personal.Restauracne priestrory su pekne,personal sa snazi,ale co sa mi v tomto hoteli pači najviac je jedlo.Daju si zalezat nielen na chuti ale i na servirovani.Oplati sa sem zajst.

Dátum pobytu: september 2018
Poďakujte používateľovi MonikaO1751.
Na túto recenziu odpovedal zamestnanec zariadenia ElizabethManagement, Front Office Manager v zariadení Hotel Elizabeth.Zodpovedané: 24. októbra 2018

Dobrý deň Monika

veľmi pekne ďakujeme za milé slová, sme radi, že Vám dokážeme spríjemniť Vaše pracovné stretnutia. Samozrejme nás nesmierne teší, že Vám lahodí naša gastronómia.
Tešíme sa na Vás opäť nabudúce.

S pozdravom Jana P.

Recenzované: 3. júla 2018 cez mobilné zariadenie

Skvelé služby, výborná kuchyňa, ochotný personál, wellness s bazénom na jednotku. Človek sa tu cíti výborne a aj keď sme boli s tromi malými deťmi, tak sme si výborne oddýchli. Páči sa nám aj lokalita v centre mesta. V piatok je síce v noci pod oknami na ulici rušno, ale nevadilo nám to a radi sa sem niekedy vrátime.

Dátum pobytu: jún 2018
Poďakujte používateľovi deniskaw.